دانلود رمان سورنا

دانلود رمان سورنا

نويسنده: سمیرا بهدادیان فر
خلاصه ای از داستان رمان:
و مردی متولد شد به نام سورنا، مردی از جنس تلاش، مردی در پوسته ای سخت و نفوذ ناپذیر! مردی که برای به دست آوردن دل دخترک از هیچ تلاشی فروگزار نکرد!
دختری از جنس غرور، دختری که هیچ وقت نفهمید چه نقش مهمی توی زندگیه این مرد داره! هویت مرد تا مدت ها برای اترینا مجهول میمونه تا اینکه...
قسمتی از متن رمان:
مقدمه
درکودکی ام،
شنیده بودم، قلب هر کس به اندازه مشت گره کرده اش است!
مشت می کنم و خیره می شوم به انگشت های گره خورده ام.
دستم را می چرخانم و دور تا دورش را نگاه می کنم.
چقدر کوچک و نحیف باید باشد قلبم!
در عجبم از این کوچکِ نحیف! که چه به روزم آورده !
وقتی که تنگ می شود.
میخواهم زمین و زمان را به هم بدوزم.
وقتی می شکند چنگ می اندازد به گلویم و نفس را سخت می کند.
وقتی که میخواهد و نمی تواند موج موج اشک می فرستد سراغ چشمهایم . . . !
«احمد_شاملو»
چند وقته این حس لعنتی گریبان گیرم شده، انگار که توی بزرگترین چرخ و فلک جهان نشستم، دنیا دور سرم می چرخه!
برای یک لحظه تعادلم رو از دست دادم؛ پاشنه ی کفشم روی زمین خوابید و سرم به شدت به شانه هایی پهن و صد البته سفت و عضلانی برخورد کرد.
از این فاصله ی کم بوی عطرش فوق العاده و مدهوش کننده بود. خواستم نفس عمیق بکشم که به خودم اومدم و ازش فاصله گرفتم. دستی به سرم کشیدم. موهامو که در اثر شدت ضربه توی صورتم ریخته بود رو مرتب کردم .
سرم پایین بود…
پنج شنبه 5 مرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان شعله های خاکستری

رمان فصل وصل

رمان سراب عشق

رمان چه خوبه عاشقی

رمان خانه وحشت

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • حانیه
  • شنبه 96/5/21

عالیه

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی