دانلود رمان یه دروغ

دانلود رمان یه دروغ

نويسنده: sahar-dn
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درمورد دختری به نام ساریناست که در خانواده ای ثروتمند زندگی میکنه، سارینا دختر آزادی هست. هرکار که دلش بخواد انجام می ده. مادر بزرگش تصمیم میگره که کاری کنه که تمام نوه هاش ازدواج کنند. شاید همه حرفش رو گوش کنن ولی سارینا با همه فرق می کنه …
قسمتی از متن رمان:
ااحساس اینکه مشت سانیار خورده باشه توی صورتم از خواب بیدار شدم، توی جام نیم خیز شدم، خوب یکم وقت میخوام لود شم. به اطراف نگاه میکنم.
_تو اینجا چیکار میکنی
سانیار باچشمای بسته و صدای خواب الود گفت:
ای بابا باز تو از خواب بیدار شدی فراموشی گرفتیا خودت گفتی بیام.
یکم فکر کردم یادم اومد دیشب از توی باغ صدا اومد منم ترسیدم به سانیار گفتم بیاد پیشم از جام بلند شدم رفتم توی دستشوی صورتم رو شستم، اومدم بیرون جلوی آینه نشستم موهام رو شونه زدم داشتم توی آینه به خودم نگاه میکردم که یکی در اتاقم رو زد اومد داخل مژگان بود.
مژگان: صبح بخیر خانم مادرتون گفتن بیام شما و برادرتون رو بیدار کنم بیاید برا صبحانه.
_باشه الان می آم.
انقدر از این جوری حرف زدن مژگان بدم می آد که حد نداره. همونطور که داشتم توی کمد دنبال لباس می گشتم سانیار رو صدا زدم.
_سانی، سانی بیدار شو الان مامی می آد بالا.
یهو سانیار از جاش بلند شد و گفت:
اومد!
_کی ؟
_مامان
_نه گفتم اگه بلند نشی می آد
_اوف فکر کردم اومد الان باز میگه «چقدر می خوابین» داشتم به صدای نازک سانیار می خندیدم که در اتاق باز شد و...
یک شنبه 8 مرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان سراب عشق

رمان چه خوبه عاشقی

رمان خانه وحشت

رمان سورنا

رمان مجازات شیرین

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی