دانلود رمان بی تو، باعشق

دانلود رمان بی تو، باعشق

نويسنده: ثمین
خلاصه ای از داستان رمان:
هفده سال قبل شهره به عنوان همسر دوم وارد زندگی اردشیر مغزی که هم همسری موجه و هم پدری نمونه اس میشه. این پیوند، گسستگی غیر قابل جبران در روابط پیشین دو طرف با عزیزانشون ایجاد میکنه. روزبه، پسر اردشیر بی خبر از همه جا بعد از سال ها به وطن برمیگرده و با دیدن جنازه مادر و شنیدن اونچه در این سال ها بر مادرش گذشته شوکه میشه. مصمم میشه که انتقامی خونین از شهره بگیره که یکباره میشنوه که مادرش در روزهای آخر حیات، دنبال دختری میگشته که سال ها قبل گم شده و هیچ کس از زنده بودنش خبری نداره که همون روشنا دختر شهره است.
روزبه از دختر شهره و رازی که شهره این همه سال پنهان کرده با خبر میشه و شروع فراز و نشیب های قصه اونجاست که از دختر که دستی هم به قلم داره میخواد که خودش با قلم خودش سناریوی مرگ تدرجیشو روز به روز و لحظه به لحظه بنویسه و...
قسمتی از متن رمان:
نیمه شب بود که مامان و اردشیر منو تا خونه معصوم جون رسوندن و رفتن. اصرار خودم بود که امشب بیام اینجا، بعد از این شب پرماجرا نیاز به آرامش داشتم. نیاز داشتم با معصوم حرف برنم و آروم بشم. معصوم جون تشکشو تو ایوان انداخته واسه منم جفت خودش تشک انداخته این نشون میده منتظرم بوده. با خودم میگم چه خوب شد که اومدم پیش پیرزن. به اتاقم پناه میبرم.
زیپ پیرهن سبزآبی رو تا آخرین مهره کمـ ـرم پایین میکشم، لباس در کسری از ثانیه رو زمین میوفته و از بندش رها میشم، یه پیرهنو شلوار خنک و گشاد میپوشم و میشینم جلوی آینه و به آرایش درب و داغونم خیره میشم. از بس امشب گریه کردم همه سایه ها و ریملم پلک شده و دیگه چیز زیادی از آرایشم نمونده. خاطره ی اتفاقات شب گذشته دوباره میخواد به مغزم یورش بیاره که نفس عمیقی میکشم و سعی میکنم به هیچ چیز جز به معصوم جون فکر نکنم. آخه اون پیرزن مهربون تا نیمه شب چشم به در دوخته و منتظر آمدنم بوده. حتی الانم چشم به راهه که برم پیشش بخوابم و واسش از اتفاقات مهمونی امشب تعریف کنم.
با پنبه و شیر پاک کن به جون آرایش نصفه نیمه ام میوفتم و همه اون جرم های کمــرنگ رو از صورتم پاک میکنم، بوی خوش شیرپاک کن حالمو خوش میکنه و به صورتم حس خوب تازگی و سبک شدن میده. معصوم جون رو بیشتر از این منتظر نمیزارم.
میرم تو ایون و فورا میخزم تو جای خوابم. طاق باز میخوابم و با یه لذت خاص میگم: آخیش، چه خوبه، خنک خنکه تشکم، آخ که چه آرامشی داره شب های مهتاب این خونه، ستاره های چشمک زن آسمونش، چقدر دلم تنگ شده بود واسه همه چیز، صدای جیرجیرک که بی وقفه میخونه تو گوشم میپیچه. با حسرت میگم ...
سه شنبه 24 مرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان سرعت ماشین عشق

رمان از نسل آفتاب

رمان دارمکافات

رمان شراکت تحمیلی

رمان ملودی سکوت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی