دانلود رمان شما در دو صدم ثانیه عاشق میشوید

دانلود رمان شما در دو صدم ثانیه عاشق میشوید

نويسنده: دختران من
خلاصه ای از داستان رمان:
اگه دوست دارید داستان عاشقانه منو داداشام و راز بزرگ زندگی برادرم رو بدونید با این رمان همراه باشید. افشای راز بزرگ کیان رو با من یعنی دلارام در در رمان شما در دو صدم ثانیه عاشق میشوید دنبال کنید..
قسمتی از متن رمان:
تو چشمای پر از اشکم به دنبال چی میگردی. منو بازیچه دست خودت کردی با خیال راحت دکمه قرمز رنگ رو زدم و با حرص کنترل رو روی مبل کناری شوت کردم. آخی بالاخره تموم شد یکی نیست بگه خدا خیرت بده فکر مردم رو هم بکنید آدم سیصد و خورده ای قسمت سریال میسازه اونم چی پخش هر شب ،مردم رو از کار و زندگی میندازن. آخه نه این که خیلی هم سر من شلوغه .
– بالاخره تموم شد؟
مامان مینوِ. هم پای زورکی من تو این شبا بنده خدا از سر بیکاری با من همراه میشد. آقای پدر که مدیر عامل شرکت لبنیاته ساعت ده میاد خونه، پس نتیجه اش میشه همراهی زورکی مامان با من. تو رو خدا مامان ما رو باش.
– مامان جان الان میوه میاری؟ زودتر زحمت میکشیدی که من جای این همه حرص یه خورده ویتامین سُر میدادم ته این بدن بی جون.
– آخی خدا رو شکر این سریال عمر گل لاله هم تموم شد. از دست این دلارام خانم راحت شدیم عینهو خاله خان باجی ها هست که یه بند و یه نفس غر میزنن بریم خونه، بزن این شبکه، صدا ندید، نفس نکشید. ای خدا رو شکـــر .
ای جونم ببین عمرم چه غری میزنه، بابا کم که نیست نزدیک یکساله ...
پنج شنبه 26 مرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان دارمکافات

رمان شراکت تحمیلی

رمان ملودی سکوت

رمان بی تو، باعشق

رمان بالهای فرشته

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی