دانلود رمان نفرین ایندرا

دانلود رمان نفرین ایندرا

نويسنده: نارینه
خلاصه ای از داستان رمان:
رکسان کودکی تلخی داشته حالا وکیل شده، در اولین پرونده کاری اش با کابوس دوران زندگی اش روبرو می شود. در زندگی هر کس رازهای مخوف و گره های باز نشدنی فراوانی وجود دارد. اسراری که با گشوده شدنشان، نفرین هایی از گذشته سر بر می آورد و همه زندگی مان را به چالش می کشد...
قسمتی از متن رمان:
رکسان روزنامه صبح را برداشت مطلبی نظرش را جلب کرد:
“ایندرا” مهم ترین خدای آیین ودایی آریایی های هند بوده است. وی ”خدای روشنایی”، “باران”، “پاره کننده ابرها” و”شکافنده ی کوه ها” و” خدای رعد” است که با اژدهای ”ورترا” یعنی ”خدای تاریکی” و ” قحطی” می جنگد و او را می کشد.
روزنامه را توی کوله پشتیش گذاشت.طول کوچه را نگاه کرد، هومن سرش را توی موتور ماشینش فرو کرده بود، رکسان به طرف خیابان اصلی به راه افتاد.
-اوغور بخیر کجا به سلامتی!
صدای نکره هومن روی اعصابش بود، رکسان عصبی به طرفش گشت لنگه ابروی سیاهش را بالا برد، هیکل دراز وسیبیل های سیاه هومن را رصد کرد:
-باز تو مفتش شدی!
هومن دست های روغنی اش را با دستمال چرک آلود پاک کرد: بشین برسونمت! سالار روغن سوزی داشت!
رکسان باخود زمزمه کرد، بهتر..
هومن اول دستی به موهایش کشید، با همان دستمال چرک کتانی های سیاه و رنگ و روفته اش را پاک کرد.
در ماشین را به سرعت باز کرد و سوار شد. رکسان نیشخندی از سرشیطنت زد، جعبه وسایل را روی صندلی عقب گذاشت، میمون عروسکی از آیینه جلو آویزان بود.
هومن بالاخره ماشین را روشن کرد: خاله افی چطوره؟
رکسان موهایش را درون شال برد: بهتر از من وتو! تا منو نکشه نمی میره!
دست توی جیب مانتویش کرد، آدامس نعنایی بیرون آورد: پیرزن صد سال عمر می کنه!
هومن آدامس را از دستش گرفت: بیخی بابا! چرا حرص می خوری؟
رکسان آدامس را کمی توی دهانش چرخاند، هومن با شیطنت ابرو بالا داد: کجا به سلامتی؟ ..
شنبه 28 مرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان شراکت تحمیلی

رمان ملودی سکوت

رمان بی تو، باعشق

رمان بالهای فرشته

رمان شما در دو صدم ثانیه عاشق میشوید

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی