دانلود رمان رویای بلند

دانلود رمان رویای بلند

ويسنده: مهسا صفری
خلاصه ای از داستان رمان:
رمان درباره دختری به اسم گیسیاست، که دختره مغروریه. این دختره مغروره قصه ما مجبوره به خاطره دلایلی یک سال پیش مادربزرگش زندگی کنه. مادربزرگی که تابحال اونو ندیده و اتفاقاتی که واسه گیسیا توی این مدت می افته داستانی ساخته به اسم رویای بلند.
رویای بلند قصه ی رازه، قصه خنده ها وگریه ها، قصه ی به زانو دراومدن دوتا مغرور توسط عشق...
قسمتی از متن رمان:
صبح ساعت هفت ازخواب بیدار شدم و دویدم و رفتم دست وصورتم روشستم. اووف حالا فقط چهار ساعت طول می کشه تا موهام روشونه بزنم سریع رفتم شونه رو از روی دراور برداشتم و شروع کردم به شونه زدن موهای بلندم. موهام خیلی بلند بود ازبچگی موهام رو کوتاه نکرده بودم. هنوز وسطای موهام بودم که یکی بامشت کوبیدم توی سرم وگفتم: خاک برسرت گیسی ساعت شد ۷:۳۰ از شونه کردن ادامه موهام منصرف شدم و دویدم رفتم پایین پیش مامان وصدا زدم: مااامااان، مامان کجایی؟
-جانم گیسیا جان توآشپزخونه ام .
پله هارو سریع پایین دویدم و گفتم: وای مامان ساعت شد۷:۳۰من حاضر نشدم. بابا کجاس؟ امروز باید من رو برسونه مدرسه حسابی دیرم شده، مامان موهام رو بباف.
بعدهمون طورکه نشستم روی صندلی شونه رو دادم به مامان. مامان شونه رو ازم گرفت و گفت:
سلام عزیزم صبحت بخیر، شب خوب خوابیدی؟
-ببخشید سلام. آره خوب بود .
-ازاین اخلاقا نداشتیم ها گیسیا خانوم.
-آخه دیرم شده …
مامان چیزی نگفت وادامه موهام روبافت من هم داشتم تند تند صبحونه ام رو می خوردم، چند دقیقه بعد مامان گفت:
اگه صبحونه ات روخوردی پاشو حاضرشو تا بابا برسونتت .
باتعجب پرسیدم: تموم شد؟
– بله
باخوشحالی یه چرخ دورخودم زدم تا موهام دور خودم بچرخه و بعد هم ذوق کردم و رفتم تاحاضر بشم ...
دوشنبه 30 مرداد 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان بی تو، باعشق

رمان بالهای فرشته

رمان شما در دو صدم ثانیه عاشق میشوید

رمان نفرین ایندرا

رمان دریای مرگ

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی