دانلود رمان عشق محال او

دانلود رمان عشق محال او

نویسنده : شقایق دهقانپور
خلاصه ای از داستان رمان:
آخــــــــــی اینم از آخرین امتحان این ترمِ کوفتی! خسته شدم، اونم با این برنامه ریزی کردن دانشگاه! ده روز مونده به امتحان، دانشگاه رو تعطیل میکنن بعدش امتحاناتشون پشت سر همه! آخه یکی نیست بگه کی تو اون ده روز میشینه درس بخونه؟! من که اصلاً نفهمیدم اون ده روز چطوری گذشت!
شروین: خــــــب آوا خانم بلاخره بعد از شیش ترم فکر کنم دیگه اگه خدا بخواد قراره فوق دیپلمتو بگیری !
-زهرمـــــــار...
شروین و محسن زدن زیر خنده که کاوه گفت: زهرمار چتونه؟ نه اینکه شماها خیلی درس خونین!
-همینو بگو والا،اعتماد به نفس این دونفر رو خلال دندون داشت الان تنه درخت بود!
محسن:اووووو خیلی خب بابا!
-ساکت بابا!چقدر حرف میزنی؟!
یکشنبه 6 تیر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان نذار دنیارو دیوونه کنم

رمان میشه عاشقم بشی

رمان مرد نفرین شده

رمان منی دیگر

رمان فقط من فقط تو

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی