دانلود رمان داستان کوتاه زندان

دانلود رمان داستان کوتاه زندان

نويسنده: مژگان سلیم
خلاصه ای از داستان رمان:
مقدمه:
زندانی
شاعر داریوش کارگر
اذان مغرب جمعه
درهای بسته، نور مهتابی
دیوار آبی، تخت های فلزی
سه طبقه، چشمهای محزون
دستهای بسته، پاهای رنجور
کنج اتاقها، دلها شکسته
ساعتها کند و روزها کش دار
شبهای دراز وملاقاتی کوتاه
وفکر اینکه
فقط یک بار زندگی خواهی کرد
اه
ای زندانی...
قسمتی از متن رمان:
شب است و باز هم چشمانم از ترس خیال خواب ندارند، ترس از اینکه یکی از هم اتاقی ها در هنگام خواب همان ماده ای را وارد رگ هایم کند که دودمان خانواده ام را به باد داده یا ترس از اینکه دیگری درهنگام خواب نفسم را ببرد و نتوانم سپیده ی صبح را ببینم.
آری، من همانم که از مرگ هراسی نداشت اما اکنون عشق به فرزند مرا محتاط کرده، ترسو کرده و درعین حال قوی تا بتوانم شب و روز این مکان خفقان آور را تحمل کنم ...
چهارشنبه 1 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان شما در دو صدم ثانیه عاشق میشوید

رمان نفرین ایندرا

رمان دریای مرگ

رمان رویای بلند

رمان دل میرود

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی