دانلود رمان میخواهم آیه عشقت باشم

دانلود رمان میخواهم آیه عشقت باشم

نويسنده: rose siah
خلاصه ای از داستان رمان:
آیه، دختری آرام و مهربان، دختری که برای نجات جان نامزدش که طی اتفاقی کاوه را به قتل رسانده دست به هر کاری می زند، حتی اگر آن کار جدایی از عشقش باشد و در این راه پا به خانه ای می گذارد که هیچ شناختی از صاحبش ندارد...
قسمتی از متن رمان:
چهار روز بود که باران بی محابا می بارید، چهار روز بود که مقابل ان در سیاه رنگ نشسته بود، چهار روز بود که تنها سهمش از زندگی اشک بود، سردرگم بود و پریشان، قلبش درد می کرد و تمام روحش، سرمای سختی خورده بود که تمام بند بند وجودش را درد احاطه کرده بود، خانه ی ویلایی و زیبای سفید را از نظر گذراند.
فردا تمام میشد، فردا روز آخر بود، فردا عمر خوشبختی اش به همراه همین باران شسته میشد و می رفت، فردا، فردا روز مرگ آرزوهایش بود…
با صدای باز شدن در سیاه سریع ایستاد، چقدر حالش نزار و رقت انگیز بود.
چقدر نا توان می نمود وقتیکه جواب التماس هایش در برابر اهالی خانه سفید رو، به رو پوزخندی استهزا آمیز بود.
با دیدن اتومبیل کتی مقابل در ایستاده و نگاه خیره ی کتی را به جان خرید، آرام پیاده شده و نگاهی به ساعت انداخته و پراز بهت لب زد:
_تو که باز اینجایی؟ نرفتی؟ چهار روز بس نیست؟
اشکهایش که با باران مخلوط ..
شنبه 4 اردیبهشت 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان دریای مرگ

رمان رویای بلند

رمان دل میرود

رمان داستان کوتاه زندان

رمان پلیس بازی به شرط عاشقی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی