دانلود رمان عشق، درس، دردسر

دانلود رمان عشق، درس، دردسر

نويسنده: shiva-68
خلاصه ای از داستان رمان:
یک دختر با یک لب و هزار لبخند! یک دختر که برای رسیدن به هدفش یک راه بیشتر نداره، راهی که توسط پدرش تعیین شده، یک راه که پدر عشق، روزگار تقدیر و دختر دردسر و اجبار میخواند…
قسمتی از متن رمان:
با پوزخند وسیعی که روی لبش بود کاری نداشتم من با سیاهی چشمانش آشنا بودم رنگی که لحظه های گذشته رو برام مرور میکرد، لحظه های خرد شدن و شکستن ولی حس این سیاهی برام آشنا نبود. نه ، فقط رنگش سیاهه!
نگاه از رنگ و حس ِناشناس گرفتم و یک قدم ازش دور شدم.
هنوز با اون پوزخند مسخره نگاهم میکرد که صدا و سوال دوستش باعث شد سوت پایان سکوتش نواخته بشه.
پسر: بابا ایول داری پسر، چی تو این سیاهی ریختی که دختر مردم دل نمیکند؟
پسر: بس کن سینا.
و با پوزخند در ادامه ی حرفش من رو مورد خطاب قرار داد:
پسر خوشگل و خوشتیپ ندیده بودی؟ جستجو تموم شد یا هنوز ادامه داره؟ با پوزخند وسیع شده ادامه داد:
نصف شب شد بابا اجازه مرخصی میفرمایید؟
غرور، خودخواهی و یک دنیا خودشیفتگی بود که از حرفاش به آدم القا میشد. درسته که حس چشماشون یکی نیست ولی شخصیتشون خیلی به هم شبیه ِ و ناجور اعصاب رو داغون میکنه.
سعی کردم به خودم بیام پس مثل همیشه صاف و محکم ایستادم و لبخندی روی لبم جا گرفت، یک لبخند که برای آدم روبرو هزار تا حرف نگفته داشت.
-خدا رو شکر که قسمت شد پسر خوشگل و خوشتیپ ببینم، همین جا هم اعلام میکنم جستجو تموم شد و شما هم آزادید و اجازه ی مرخصی دارید.
به چشمهای سیاهش که حالا یکم خشمناک بود نگاه کردم و وسعتی به لبخندم دادم که چال کنار لبم مشخص بشه.
با اجازه ای گفتم و به سمت کافه ی همیشگی روان شدم البته تو فکرم داشتم پسر مغرور ِچشم سیاه رو دعا میکردم که باعث شد برای چند دقیقه، فقط چند دقیقه شرط بابا رو فراموش کنم …
دوشنبه 6 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان دل میرود

رمان داستان کوتاه زندان

رمان پلیس بازی به شرط عاشقی

رمان میخواهم آیه عشقت باشم

کتاب سال سِیلی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی