دانلود رمان یاسمینا

دانلود رمان یاسمینا

نويسنده: زهرا فرهنگ دهقان
خلاصه ای از داستان رمان:
رمان یاسمینا روایت زندگی دختری تنها است که برای کار پا در خانه ای می گذارد که سرنوشتش عوض می شود.
مقدمه
دختری تنها، پسری مغرور، دختری که طعم محبت را نچشیده، پسری خشک، آیا دختر قصه مون می تونه دل پسرمون رو به دست بیاره؟…
قسمتی از متن رمان:
در با صدای تیکی باز شد اروم درو باز کردم. از چیزی که رو به روم دیدم دهنم بازموند. یه خونه بزرگ، که یک راه شنی به سمت خونه حیاط رو به دو دسته تقسیم کرده بود. سمت راستم پر از گل های رز رنگارنگ بود، سمت چپم هم یه استخر بزرگ بود که دورتادورش گل بود. یه آلونک چوبی هم با فاصله زیاد از استخر بود. خیلی خونه زیبایی بود. با بهت به خونه نگاه می کردم که با صدای پسر جوانی از بهت در آمدم، به سمتش برگشتم. وای چه جیگری بود. این عجب هیکلی داشت. به پسره که نمی دونم اسمش چیه سلام کردم اونم با سر جوابمو داد راه افتاد سمت خونه و گفت:
پنج شنبه 9 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان میخواهم آیه عشقت باشم

کتاب سال سِیلی

رمان عشق، درس، دردسر

رمان ریشه های سوخته

رمان مرز عجیب عشق

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی