دانلود رمان بر خاک احساس قدم میگذارم

دانلود رمان بر خاک احساس قدم میگذارم

نويسنده: فرنوش76
خلاصه ای از داستان رمان:
گاهی تو یه برهه زمانی وقایعی اتفاق می افته که می تونه یه زندگی، یه احساس، یه آرزو و یه آینده رو عوض کنه، گاهی پیش میاد که اگه کل دنیا برعلیه تو بسیج بشن و نذارن که به خواسته ات برسی ولی تو باز اونو انجام میدی و در این میدون گاهی پیروزی و گاهی بازنده…
گاهی اوقات سر یه دو راهی قرار می گیری نمیدونی به نفع خودت پیش بری یا کسانی که از خودت عزیزترن برات ...
قسمتی از متن رمان:
نمیخوام به خونه ای بر گردم که همه چیزش اجباره .
نمیخوام جایی باشــم که حتی خودم، خودمم حق نصــمیم گیری برای خودمو ندارم.
نمی خوام جایی باشم که بهم همه چیز رو تحمیل کنن، حتی...
من دلم میخواد جایی آرامش داشته باشم که که منو بفهمن، به حرفام گوش بدن، میخوام فقط یه لحظه فقط واسه لحظه ای خودشــونو جای من فرض کنن و به حرفام خواســته هام و چیزایی که یه دختر 24 ساله لارم داره توجه کنن.
من اینو میخوام، نه سردی و بی توجهی، نه اجبار و تحمیل، میخوام حداقل این بار به حرف دلم گوش بدن…
دوشنبه 13 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان ریشه های سوخته

رمان مرز عجیب عشق

رمان یاسمینا

رمان نفوذ ناپذیر

رمان همسفر گریز

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی