دانلود رمان بیراهه اسارت

دانلود رمان بیراهه اسارت

نويسنده: Mahsa20
خلاصه ای از داستان رمان:
اسارت سایه افکنده است بر دل ناآرام آدمیان، گاه از عشق سخن است و گاه از انتقام. گاه ترحم پرده های وحشی گری را میدرد و گاه ذاتی گرگ صفت، بر مهربانی ها زوزه ی نفرت سر میدهد! گاه صداقت، گاه ریا، گاه سادگی و گاه ضعف. اما گاه حمایت کافیست که ارمغانش بر نقش لبان و حصار دل چیرگی یابد. حصار از میان بر دارد و نقش لبان بیاراید. گاه آدمی را به برگه ای ناچیز مثال است. جان مخلوق برگه برنده ای در نظر است بر دیده ی بی صفتان. آسوده حکم میکنند در پای اوراق و با کراهتی که لبانشان را شکل بخشیده است، قاطعانه جلاد سیه دل را به باد تحسین میگیرند. نقش منفور لبانشان به حرف آمده است...
قسمتی از متن رمان:
انگار، لبخند تلخی بر لبانش مینشیند. آرام زمزمه سر میدهد و در پی بطن حقیقت است. اینبار برگه برنده کدام است؟! مقصد این بیراهه کجاست؟ خاتم این اسارت کیست؟ عشق؟!
تلخی از لبان میدود، او هم نمیداند انگار، باید لمس کرد قلب قصه را، باید همراز بود با قلیان احساسات، باید خاتمه سر داد به این اسارت و همچو شاپرکی از دام پیله سفر کرد. نمیدانم، انتخاب با من نیست، همین و بس !!!
مقدمه
اگر امروز پایدارم در اسارت خویش
که به این پایداری گرفتارم.
نه اسارت تن!
که اسارت من در تن…!
در تلألو غروبی شاید
در بطن بی نهایت زمان
به ختم این اسارت خواهم نشست
و بی گمان مهتاب را
خواهم دید در قاب شمع آجین مرداب
اما هم چنان!
در اسارت تنی که به نامم است
گرفتارم
تا بی نهایتی که نمی دانم!...
لبخندی مهربان لبانش را محصور میسازد، در دلش غوغایی به پاست، لبریز احساس است مردمک چشمانش، قطره ای بلورین لجوجانه از گوشه ی چشمان ستاره بارانش، بیرون میخزد…
چهارشنبه 15 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان یاسمینا

رمان نفوذ ناپذیر

رمان همسفر گریز

رمان بر خاک احساس قدم میگذارم

رمان لیدی ال

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی