دانلود رمان آرامی که من باشم

دانلود رمان آرامی که من باشم

نويسنده: missmasi
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان راجع به دختریه که طی اتفاقاتی، پدرش رو که خلافکار بوده از دست میده و مجبور میشه با خانواده ی پلیسی که پدرش رو بالای دار فرستاده زندگی کنه. اما همین ماجرا باعث میشه زندگیش مسیر جدیدی رو طی کنه...
قسمتی از متن رمان:
فکر نمیکردم اینجوری بشه. خیلی برام سخت بود. نبود کسی که تمام زندگیم بود. نبود حمایتاش، نبود مهربونیاش، نبود عطر تنش، نبود پدری که برای من فقط پدر نبود، همه چی بود. مثل مادر محرم اسرارم بود. مثل برادر کوه پشتم بود. مثل خواهر مهربان بود و حالا که رفته بود.
تنها شده بودم خیلی تنها، کسی رو به غیر از اون نداشتم وحالا که نبود باید چیکار میکردم؟ کجا میرفتم؟ پیش کی میموندم؟ من یه دختر ۲۰ ساله چیکار باید میکردم؟
به آینه روبروم نگاه کردم تو این چند روز خیلی لاغر شده بودم. زیر چشمای درشت مشکیم گود افتاده بود. بینی قلمیم بخاطر گریه قرمز بود. لبای قلوه ای صورتیم بخاطر نخوردن آب و غذا خشکی زده بود و پوست سفیدم حالا زرد و رنگ پریده بود. موهای مشکی مجعدم توی هم گره خورده بود. وضعم خیلی ناجور بود. خدایا چه بلایی سرم اومده بود؟...
_یعنی چی بابا؟ کجا باید برم؟ آخه چی شده؟
همینجور که سعی داشت چمدونی رو که دستش بود پر کنه، از این سمت اتاقم میرفت اون سمت! …
پنج شنبه 16 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان نفوذ ناپذیر

رمان همسفر گریز

رمان بر خاک احساس قدم میگذارم

رمان لیدی ال

رمان بیراهه اسارت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی