دانلود رمان یاقوت خونین

دانلود رمان یاقوت خونین

نويسنده: رزمین رولینگ
یاقوت خونین قصه ی رابطه هاست، آدمهایی که سر هیچ کشته میشوند!
نفر اول: شون مالینا، یک حواسپرتی، یک اتفاق ساده که سبب میشود جیسا اورا بکشد.
نفر دوم: یاشیرو میساکی، مردی که رازها در سینه دارد، سخن نمیگوید و برای همین بعد از مرگش تنها پسرش و قهرمان ۱۵ساله ی قصه ی ما، ناچار میشود صندوق اسرار را تک و تنها بگشاید.
نفر سوم: شون نیتا، پسری که برای تارو مثل برادر است ولی طناب رابطه پاره میشود تا شبی بارانی که نیتا کلید صندوق اسرار را به تارو میدهد. اینجاست که بازی مرگ، تارو، عشق،یاکوزا و یاقوت آغاز میشود ...
قسمتی از متن رمان:
مقدمه:
روزی پدرم بهم گفت آدمها همیشه خوب نیستند. آدمهای خوب خوبند ولی آدمهای بد، خب طول میکشد تا خوب شوند.
من هشت ساله بودم، شاید هم هفت ساله دقیق به یاد نمی آورم ولی الان که به حرف پدرم می اندیشم با خودم میگویم حق با او بود و هست، حیف که دیر فهمیدم.
پدرم مرد خوبی بود، شرافتمندانه زیست و من دوستش داشتم. با اینکه من مقصر اصلی مرگ زنی بودم که او عاشقانه دوست می داشت ولی هرگز برای این مرا سرزنش نکرد. مهربان بود، پدرم مردی بود که لبخندش دنیایم بود و حیف که دیر فهمیدم.
ما آدمها افسوس خوردن را خوب بلدیم آن هم درست وقتی که یاقوتهای باارزشمان جلوی چشمانمان تکه تکه میشوند. من نتوانستم، نشد یا نخواستم هم مهم نبود برایم، ولی شما سعیتان را بکنید.
اگر روزی از دستشان بدهید این یاقوتهای سرخ و زیبا و دست نیافتنی را، قطعا آسان نیست به دست آوردنشان! من نابودشان کردم، خودم باعث و بانی اش بودم. ادعای دوست داشتنشان …
دوشنبه 20 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان بر خاک احساس قدم میگذارم

رمان لیدی ال

رمان بیراهه اسارت

رمان آرامی که من باشم

رمان آروم جونم

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی