دانلود رمان رقص دل

دانلود رمان رقص دل

نويسنده: فرنوش گل محمدی
خلاصه ای از داستان رمان:
آیلار صدر، یه دخترِ آروم، که دنیای دخترونه و شیطنتهاش به دلیل بیماریش کم رنگ تر از بقیه شده. طی سالهای متوالی کمبود های روحی زیادی رو سپری کرده. در این بین، تنش های اخیر اونو عصبی تر از هر وقتی کرده. اما نتیجه این تنهایی در اواخر خودشو ببشتر به رخ میکشه. آشنایی با یه فرد جدید! یه ادم، که در کنار غرور و صلابتش حامی خوبی میتونه باشه . محکمه، پخته و تجربه دیده ست، یه حامی که وجودش میتونه سراسر از حسهای خوب باشه.
و همین باعث میشه تا فصل جدیدی از کتاب زندگی آیلار با تمام اتفاقات گوناگونش رقم بخوره ...
قسمتی از متن رمان:
باران که ببارد
عطش قطره ها بر زمین سیلی میزند
طنین بودنت را جایی کنار گوشهایم زمزمه کـن
برای ر**ق*ص و پرواز دلم،
این زمین
فقط
ساز صدایت را کم دارد
تو ملودی ها را بنواز
من دلم را پا به پایت
همگام میرقصانم
معنی حقیقی لالایی وقتی برام به واقعیت تبدیل و تداعی میشد که خانم سعادت دبیر ادبیات با اون صدای نازک و ریزش در حالیکه به اطرافش کوچکترین توجهی نداشت و تو عمق شعر غرق شده بود هر بیت رو با شور و هوای خاصی خاصی میخوند:
سینه از اتش دل در غم جانانه بسوخت
اتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت
تنم از واسطه دلبر دوری بگداخت
جانم از اتش مهرخ جانانه بسوخت
نگاه آخرم با دیدن جمعیتی از دختران سورمه ای پوش به خواب رفته یا در حال چرت مصادف شد، کمی بعد پلکام با سنگینی خاصی روی هم افتاد و منم به اون جمعیت اضافه شدم.
بند کوله ام رو روی دوشم جابه جا کردم و سویی شرت طوسی رنگم رو روی دستام انداختم و با قدمای آروم از کلاس خارج شدم. صدای جیغ و خنده و همهمهه دخترای جوون تو سالن پخش میشد. عده ای از سال پایینی ها میدویدند و جیغ کشون از در خارج میشدند، اما من اروم تر از همه اونها قدم هامو یکی بعد از دیگری برمیداشتم. آنقدر اروم که گاهی فکر میکردم لاک پشت از من سریع تر حرکت میکنه!
طی مدت کوتاهی حیاط خالی از هر دختر سورمه ای پوش شد!
خب، تند رفتن نه تنها برای من فایده ای نداشت بلکه باعث به خطر افتادن جون خودم هم میشد چیزی که این روزا به کابوس تغییر ناپذیرم تبدیل شده بود.
جدا از این مسئله، برای کی گام بلند برمیداشتم تا به خونه برسم؟ برای مادرم؟
برای دست پخت خورشت بادمجانی که مدتها بود طعمش از یادم رفته بود؟
یا برای عطر محبت اغوش پدری که سالها بود رنگش رو از یاد برده بودم؟
به سر خیابون رسیده بودم، اه عمیقی از ته سینم به بیرون رها شد. سرانگشتی حساب کردم فقط چند دقیقه دیگه تا خونه باقی مونده. با این فکر بند کوله ام رو روی دوشم جابه جا کردم و از خیابون رد شدم…
چهارشنبه 22 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان بیراهه اسارت

رمان آرامی که من باشم

رمان آروم جونم

رمان یاقوت خونین

رمان سفر پنهان

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی