دانلود رمان قبل از شروع

دانلود رمان قبل از شروع

نويسنده: مهسا زهیری
خلاصه ای از داستان رمان:
رمان در مورد دختری به اسم نارینه است که خواهر ناتنیش در شرف ازدواج با فرشید است. پسری که عموی بسیار ثروتمندی داره که تنها ۶ سال از خودش بزرگتره و همه جوره تکه. نارینه گرچه از مادر با خواهر و برادرش جداست اما فامیلیه متفاوتی با اونها هم داره و همین سبب میشه که عموی نامزد خواهرش، آدلان سر این موضوع اونو به هم بریزه!
کسی در اون عمارت خواهان نارینه نیست و آدلان با آزار و کل کل هاش بیشتر روزگار رو برای نارینه سخت کرده.
نارینه که حس مخفی متفاوتی نسبت به آدلان داره سعی میکنه که خودش رو با پرورش ماهی سرگرم کنه ولی احتیاج به راهنما داره که اونو هم آدلان براش پیدا میکنه.
به نظر میرسه آدلان هم عاشق نارینه ی بداخلاق و لجوج شده اما واقعا این عشقه؟...
قسمتی از متن رمان:
کوله ی بزرگم رو روی کتفم مرتب کردم و با خستگی کلید رو توی در انداختم. با بسته شدن در، صدای پارس سگ بلند شد و سر «خیری» از قاب پنجره ی خونه ش بیرون اومد. سگ با شناختن من دست از سر و صدا برداشت و من برای خیری به نشانه ی سلام، دست تکون دادم و به سمت خونه رفتم. کنار BMW ِ نیکا یه پورشه و تویوتا پارک شده بود. با عصباتیت نفسم رو بیرون دادم و دوباره کوله رو مرتب کردم. ساعت حدود 8 شب بود و فکر نمی کردم ملاقات بعدی خانواده ها قراره امشب باشه. ماشین دیگه ای پارک نشده بود. پس جای شکرش باقی بود که «سلطان قلب ها» ی فامیل! امشب نیومده.
870کیلومتر توی راه بودم، بلیط هواپیما گیرم نیومده بود، خسته و بی حوصله بودم. تصمیم گرفتم اصلاً خودم رو نشون ندم. آهسته به طرف تراس اتاقم که طبقه ی بالای عمارت بود، رفتم. کوله رو یه جایی توی تاریکی ایوان رها کردم و مثل هر وقت دیگه ای که تنهانی به خونه میومدم، پام رو روی لبه ی پنجره گذاشتم و با گرفتن سنگ های نمای ساختمون و میله های انتهایی دزدگیر پنجره خودم رو به طرف تراس کشیدم. میله های تراس رو گرفتم و خودم رو آروم روی سنگ مرمرش رها کردم...
پنج شنبه 23 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان آرامی که من باشم

رمان آروم جونم

رمان یاقوت خونین

رمان سفر پنهان

رمان رقص دل

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی