دانلود رمان پانیک

دانلود رمان پانیک

نويسنده: GirlNight
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان در مورد دختریه به نام پانیک که قراره واسه دانشگاهش بره شیراز، پانیک دختر شیطون و بازیگوش و حاضرجوابیه که با پسری به اسم رادوین اونجا آشنا میشه و اتفاقاتی این وسط صورت میگیره که باعث میشه این دوتا بهم پیوند بخورند...
قسمتی از متن رمان:
ساکم رو گذاشتم تو ماشین و از مامان و بابا خدافظی کردم راه افتادم سمت شیراز، یه هفته پیش با بابا اومده بودیم شیراز تا کارای دانشگاه و خونه رو درست کنیم. چون من اصن علاقه ای به زندگی تو خوابگاه نداشتم برای همین تصمیم گرفتیم که یه خونه نقلی اینجا بخریم تا من بتونم راحت باشم، رشته پرستاری قبول شده بودم چیزی که خیلی بهش علاقه داشتم.
وقتی هم خبر قبولیم رو به بابا دادم، بابا هم به مناسبت قبولیم یه هیوندا آزرا سفید رنگ برام گرفت، خب بیخیال این چیزا بریم سر بیو خودم. من پانیک سعادت دختر آرمان سعادت و مریلا سعادت، پدرم جراح عمومی و مادرم پزشک زنانه یه برادر بزرگتر از خودم به نام پارسا دارم که ازدواج کرده، زنش دختر دوست بابام میشه اسمشم فریباهه. یه دختر سه ساله هم دارن به نام نهال که عشق عمشه، داداشم شرکت ساختمون سازی داره، یه خواهر کوچکتر از خودمم دارم که دبیرستانه و داره درس میخونه، از لحاظ ظاهر من و پارسا به مامان رفته بودیم ولی پانیذ به بابا رفته بود، من صورتم کشیده و پوستم سفید بود چشمای درشت و قهوه ای رنگ داشتم که مژه های بلندم روش سایه انداخته بود. بینیم خوش فرم و لبام قلوه ای صورتی رنگ بود. موهام مشکی بود و تا بالای کمرم میرسید. هیکلم صدقه سر ورزش کردن خوب و قشنگ بود .
باصدای زنگ گوشیم دست از تجزیه و تحلیل خودم برداشتم بابا بود، جواب دادم.
من: سلام بابایی
بابا: سلام دخترم کجایی؟
من: دشت ارژنم الان بابا.
بابا: باشه دخترم مواظب خودت باش خیلی هم تند نرو.
من: چشم نگران نباشید.
بابا: کاری نداری عزیزم.
من: نه بابا جون خدانگهدار.
بابا: خدافظ دخترم.
گوشی رو قطع کردم گذاشتم رو صندلی صدای آهنگ رو زیاد کردم و پام روفشردم رو گاز و همراه با آهنگ لب خونی میکردم...
شنبه 25 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان آروم جونم

رمان یاقوت خونین

رمان سفر پنهان

رمان رقص دل

رمان قبل از شروع

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی