دانلود رمان به خاطر آهو

دانلود رمان به خاطر آهو

نويسنده: saadat6789
خلاصه ای از داستان رمان:
اینبار مینویسم از دختری که از خانواده، دوست، فامیل و… طرد شده! با بچه ای در آغوشش میون اینهمه آدم، توی این شهر پر ازدحام، دنبال شخصی میگرده که…
قسمتی از متن رمان:
#این رمان بر اساس واقعیت نوشته شده است#
بنام خالق قلم
آنگاه که نگاهمان باهم گره خورد
آنگاه که لبخند برروی لبانمان بود
آنگاه که نوشتن را با عشـق آموختیم
خــــدا نظاره گر بود، پس بنام آنکه با تمام وجود، انسان را خلق کرد و از روح خودش در آن دمید تا وجود را حس کند و توشه هایشان را سبک از گنـــاه، و لبریز از عشق نیک و پاک ســازند.
»فصل اول«
با خستگی «آهــو» رو روی تخت خوابوندم و از اتاق بیرون اومدم، بدون اینکه ذره ای با مانتوم احساس راحتی داشته باشم، روی مبل نشستم و سرم رو میون دوتا دست هام قرار دادم. از عصـر تا الآن آهو رو به پارک، سینما، شهربازی و…برده بودم و الان راحت خوابیده بود!
آهی کشیدم و به عکــس بزرگ آهو که روی دیوار نصب شده بود، چشم دوختم، فدات شم مامان! لبخند تلخی زدم و به سمت آشپزخونه به راه افتادم، از فردا باید دنبال یک شغل جدید میگشتم، پوزخندی زدم، با چه فضــاحتی از منشی بودن اخراج شدم،‌‌‌ در یخچال رو باز کردم و قمقمه ی آب معــدنی رو بیرون کشیدم، سرش رو باز کردم و یک نفس آب رو بالا کشیدم‌.
»شاهـــکار» لعنتی آتیش زد به زندگیم! از خانواده، دوست، فامیل و…طرد شدم فقط به خاطر ازدواج با مردی که مرد نبود! ۴ سال با یک بچه توی بغلم این در و اون در میزدم تا پیداش کنم و برش گردونم سر خونه زندگیش، اما فهمیدم آقـــــا با خانومش برای زندگیش رفته نیویورک. بد شکوندیم شاهکار، بد! سر قمقمه رو بستم و گذاشتم توی یخچـال و در ...
یک شنبه 26 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان یاقوت خونین

رمان سفر پنهان

رمان رقص دل

رمان قبل از شروع

رمان پانیک

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی