دانلود رمان انتقام یک عشق

دانلود رمان انتقام یک عشق

نويسنده: qazal33
خلاصه ای از داستان رمان:
این یه داستان کاملا واقعیه از زبان ادم های واقعی و تقدیر های واقعی. داستان یه دختره که بخاطر فقر مجبور میشه از عشقش بگذره و با یه پسر پولدار ازدواج کنه و برای دخترش داستان زندگیشو توی دفترچه اش مینویسه!…
قسمتی از متن رمان:
با صدای زنگ گوشیم بالش رو از زیر سرم کشیدم و گذاشتم روی سرم ولی مگه ول میکرد؟ حتما باز نیلاست، چند وقته فاز دانشجویی داره بیچاره ش میکنه خودشم منو.
ناچارا خم شدم و گوشی رو از زیر تخت برداشتم! بعلع خودشه.
-بنال
یه جیغ بنفش کشید که خواب از سرم پرید.
نیلا: خاک تو سرت تو هنوز خوابی؟
-چیکار کنم؟ از دیشب باید مثل تو منتظر امروز صبح مینشستم؟
نیلا: گمشو کی گفته؟ اتفاقا دیشب خیلی هم راحت خوابیدم.
-آره دیگه بالاخره بایدم راحت میخوابیدی، دیگه انتظارت سر رسیده آخه.
نیلا: خیلی خب دیگه زیاد حرف نزن، پاشو یه تکونی به اون هیکل لاغر مردنیت بده زود آماده شو با نیما داریم میایم خونتون.
-اوووه کله سحر چرا ...
چهارشنبه 5 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان پانیک

رمان به خاطر آهو

رمان به خاطر هلیا

رمان به رنج

رمان ای عشق

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی