دانلود رمان مردان خودخواه زندگی ما

دانلود رمان مردان خودخواه زندگی ما

نويسنده: e.asgari
خلاصه ای از داستان رمان:
مردان خودخواه زندگی ما داستان دو مرد و روایت میکنه که فقط هدف خودشون مهمه و بی توجه به احساسات دخترانی که عاشقشونن میخوان اون دخترا رو تصاحب کنند و واسشون مهم نیست که به زور باشه یا با میل و رغبت و برای اینکار از هیچ کاری دریغ نمیکنن و هرکاری که به فکرشون میرسه رو انجام میدن و …
قسمتی از متن رمان:
تن صدامو بالابردم و با صدای جیغی داد زدم: ماماننننن باز این شال کوفتی منو کجا گذاشتی. مگه نگفتم به اتاق من کاری نداشته باش؟
مامانم درحالی صورتش قرمزشده بود به سمتم اومد: اوا دختر قشنگم چرا داد میزنی همونجاس دیگه یه کم بگرد و یه دخترمتشخص هیچ وقت صداش…
نذاشتم ادامه بده و گفتم: اه مامان حال نصیحت گوش دادن ندارم دیرم شده. اینو گفتم یه شال دیگه برداشتم و بی توجه به دهن باز مونده ی مامان سرم کردم.
بعدبا پرویی گفتم: شیداجون مگس میره توشا، با این حرفم دهنش به سرعت بسته شد که پقی زدم زیر خنده.
گوشیمو کیفمو برداشتم و از در اتاق بیرون زدم توی حیاط وایسادمو شماره ی حسامو گرفتم بعد از دو بوق برداشت: به به اوا جان سلام عزیزدلم خوبی؟ آماده شدی؟ لحن لوسی به صدام دادم: شلام حسام جونیم خوفم تو خوفی؟
باشنیدن لحن لوسم قهقه زد.
حسام: نگفتی اماده ی گلم راه بیوفتم؟
من: خودت میدونی ک دیگه چرا بازم سوال میپرسی پیشیه من...
پنج شنبه 6 شهریور 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان به خاطر آهو

رمان به خاطر هلیا

رمان به رنج

رمان ای عشق

رمان انتقام یک عشق

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی