دانلود رمان عمر کوتاه خوشبختی من 1

دانلود رمان عمر کوتاه خوشبختی من 1

نويسنده: مریم .ف (قاصدک بانو)
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درمورد دختری بحرینی تبار است که وارد ایران میشه و بر حسب اتفاق با خانواده ای اشرافی آشنا میشه و بعد از مدتی یک مثلث عشقی میان او و پسران دو قلویِ این خانواده ایجاد میشه. اما به دلایلی یک سری مشکلات سر راه شخصیت های اصلی داستان قرار میگیره. بعد ازچند سال که این دو تلاش میکنن تا موانع رو بردارن. دست سرنوشت با اتفاقی شوم، همه چیز رو عوض میکنه و ادامه ی داستان.
داستانی پُر از اتفاقات تلخ و شیرین، عشق های یک طرفه، نفرت، انتقام، معجزه و اتفاقاتِ هیجان انگیز در پایان داستان که مخاطب رو سوپرایز خواهد کرد.
قسمتی از متن رمان:
لرزشِ دست و پایش، به سرش هم رسیده بود و تند تند می لرزید. مانند پیرزن هایی که به خاطرِ کهولت سن، تمامِ بدنشان به صورتِ غیر ارادی می لرزد.
با کِرختی و ضعف، تمامِ قدرتش را به پاهایِ لرزانش داد و سعی کرد بلند شود اما نتوانست. دوباره و دوباره انقدر تلاش کرد تا بلاخره رویِ پایش ایستد.
صدای گریه های مظلومانه اش در محیط پیچیده بود و مانندِ ابر بهار می گریست. قطره های اشکش یکی پس از دیگری از گونه و چانه اش جاری شده و رویِ یقه اش می ریخت. لبه های روسری اش از اشک خیس بود. صدایِ شکسته شدنِ قلبش را به وضوح شنید. دستانِ لرزانش را به دیوار گرفت و ارام ارام با سرعتی لاک پشت وار خودش را به پله ها رساند.
سرش نبض میزد، چشمانش سیاهی می رفت، حس می کرد تمامِ خانه دورِ سرش می چرخد. گرمی خونی که از بینی اش جاری و به سمتِ لب هایش در حرکت بود را حس می کرد. دستش را به ستونِ کناره پله ها گرفت و ناگهان همه چیز مقابِل چشمانش سیاه و زیرپایش خالی شد و با شدت از پله های مارپیچ به سمتِ پایین پَرت شد!
(فصل اول)
(4 سال قبل)
دو پله ی آخرِ هواپیما را دو تایکی کرد. پایش که به آسفالت رسید، نگاهی به اطراف کرد، شهر درنظرش عوض شده بود. انگار همین دیروز بود که به همراه خانواده اش باروبندیلشان راجمع کرده و از ایران رفته بودند.
حالا ۵ سال ازآن روز گذشته بود و دخترک به سرزمین مادرزادی اش بازگشته بود. همین طور که درخیالاتش خاطرات گذشته رامرور میکرد، به سالن انتظار فرودگاه رسید و باچشمانش طول سالن را به قصد پیداکردن آشنایی می چرخاند. تا اینکه او را آخر سالن دید که باگام های بلند به سمتش می آمد.
مریم : سلام دایی!
دایی درحالی که او را پدرانه درآغوش می فشرد، پاسخ داد: سلام دایی جان، حالت چطوره، رسیدن بخیر...
سه شنبه 11 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان به رنج

رمان ای عشق

رمان انتقام یک عشق

رمان مردان خودخواه زندگی ما

رمان به نام آرزو

مشاهده لیست کامل رمان ها
 • زهراراببژ
 • چهارشنبه 96/7/26

عالی است.هررمانی را نمیخونم وبابد بگم صحنه بلند شدن از ویلچر عالی بود.روحیات نویسنده برام جالبه.منتظر جلددومم.خداقوت عزیزم

 • نازنين
 • جمعه 96/8/19

لطفا فصل دوم عمركوتاه خوشبختي من رو هم بزاريد تو پيج با تشكر

 • مریم
 • پنجشنبه 96/9/9

بیصبرانه منتظر فصل دوم هستم لطفا عالی بود جاهای خنده دارخنده کردم و جاهای غمگین گریه خیلی بااحساس بود

 • مریم
 • پنجشنبه 96/9/9

کاش شهریار نمیره

 • نگین
 • سه شنبه 96/10/19

عالی بود منتظر جلد دوم هستم بیصبرانه

 • سمانه
 • یکشنبه 96/11/8

عالی بود ، لطفا جلد دوم رو هم بذارید ، بیصبرانه منتظریم

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی