دانلود رمان اعتراف کن عاشقمی

دانلود رمان اعتراف کن عاشقمی

نويسنده: کیانا بهمن زاده
رمان اعتراف کن عاشقمی دو تا ژانر داره، عاشقانه وطنز. شخصیت های اصلی این رمان آرشام و آرمیتا هستن. یکم اوایلش از زبون سوم شخصه اما بقیش از زبون آرشام یا آرمیتا بیان میشه. نام هایی که توی این رمان به کار بردم تقریبا شبیه به هم هستن امیدوارم حین خوندن اسم شخصیت ها رواشتباه نکنید. آرمیتا همراه شش دختر دیگه خدمتکار خونه پدر آرشام هستن. آرشام و سه تا خواهرهای شیطونش برای تحصیل خارج هستن. تحصیلات آرشام تموم شده و قراره برای همیشه ایران بمونه، توی همون شب اولی که آرشام و آرمیتا هم دیگرو میبینن اتفاقاتی بینشون می افته که آرشام می خواد…
قسمتی از متن رمان:
سایه های وحشتناکی دور و برمو احاطه کرده بودن، همواره جیغ میزدم و فرار میکردم. همه جا تاریکِ تاریک بود. صدایی به گوشم رسید مثل صدای یک مرد! اینکه داشت با جدیت و خشم کنترل کننده ای حرف میزد اما صداش خیلی زیبا و جذاب بود.
-حسابتو میرسم اینو مطمئن باش. از روی زمین محوت میکنم دختر هرزه.
و بعد صدای جیغ زدن من و صدای سیلی های پی در پی که مردی داشت به گونه هام میزد. از سایه اش معلوم بود از اون دسته مردهای قد بلند هیکلیه. اما صورتشو نمیتونستم ببینیم چون در اعماق تاریکی فرو رفته بود.
صداها همه قطع شد، صدای همون مرد با این تفاوت که مهربون و غمگین بود اومد.
-عاشقم شو.
یکهو چهره زیبای ارباب نمایان شد و با ی لبخند داشت بهم نگاه میکرد. به پشت برگشت و ازم روشو گرفت و راه افتاد. هرچی صداش میزدم جوابمو نمیداد. یکهو زیر پاهای ارباب و خودم خالی شد.
از خواب پریدم. همزمان سارا هم از خواب پرید و از روی تختش اومد پایین و با عجله به سمتم اومد و کنارم روی تخت جای گرفت و مرا در آغوش خواهرانه اش کشید و آرومم کرد.
سارا: چیزی نیست، آروم باش آرمیتا، فقط یک خواب بود آروم باش گلم.
از آغوشش اومدم بیرون، اشکامو پاک کردم و بلند شدم رفتم سمت در.
-کجا؟
-باید برم تو اتاق ارباب ببینم حالش خوبه یا نه...
چهارشنبه 12 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان ای عشق

رمان انتقام یک عشق

رمان مردان خودخواه زندگی ما

رمان به نام آرزو

رمان عمر کوتاه خوشبختی من 1

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • صدف
  • پنجشنبه 96/8/4

خییئلیییییی خوبه

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی