دانلود رمان نارفیق

دانلود رمان نارفیق

نويسنده: مجتبی نور شمسی
خلاصه ای از داستان رمان:
“نارفیق” قصه ی عاشقی در گذر زمان روایت پیر شدن در اوج جوانی زندگی با گریه های مدام فراوش شدن در رویاها داستان صبر و ایستادگی در هجوم از دست دادنهای ادامه دار دفن در جنونِ دلبستگی و وابستگی ، همبازی کسی باشی و او همچنان غرق بازی و یه عاشق و ناگفته های فراوان یه عاشق در داستان عاشقانه ای به نام (نارفیق….) توی هر لحظه ی سخت وقتی کسی همدرد نیست… پشتت یه کوه که هیچ حتی؛کنارتم یه مرد نیست… اونجا که دنیا برات از همیشه تاریک تره .. از لحظه های نمازتم خدا بهت نزدیک تره……
قسمتی از متن رمان:
-امید کجایی؟ بجنب دیگه دیر کردیما.
صدای میلاد از تو خیابون میومد که با فریاد اسممو صدا میزد. پنجررو باز کردم و بهش نگاه کردم. دست به سینه وایساده بود.
-دارم میام دیگه داداش، صبر داشته باش.
-اوف کشتی، عروسی نمیریم که، دو ساعت جلو آینه چه غلطی میکنی آخه تو؟
-حالا خوبه تو میدونی من واسه نونوایی رفتن هم باید به خودم برسم، چه برسه واسه رفن دنبال کارای دانشگاه. زنگ زدی به وحید؟ بگو حاضر شه سریعتر دیگه معطل اون نمونیم. اداره پست زود میبنده ها. کلی هم باید تو پلیس به اضافه 10 معطل بشیم. حالا پاشو بیا بالا یه چی بخور هوا گرمه هلاک نشی.
-آره داشتم میومدم زنگ زدم حاضره. بیام بالا دیگه دیر میشه. الان تو مدارکتو برداشتی؟ همه چی تکمیله؟ نریم وسط راه برگردیم بگی شناسنامه جا گذاشتم.
-آره برداشتم، همه رو گذاشتم تو پوشه رو میزه. دو دقیقه صبر کنی اومدم.
-باشه. عمرمو شما دو نفر تلف کردین. اون وحید که هیچ وقت جواب تلفن نمیده. صدبار زنگ زدم تا جواب داد. تو هم که دق میدی تا راه بیافتی ...
پنج شنبه 13 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان انتقام یک عشق

رمان مردان خودخواه زندگی ما

رمان به نام آرزو

رمان عمر کوتاه خوشبختی من 1

رمان اعتراف کن عاشقمی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی