دانلود رمان مثلث عشق

دانلود رمان مثلث عشق

نويسنده: یگانه شورئی /
خلاصه ای از داستان رمان:
سال عشق بی نهایت عطیه وحامد نسبت به همدیگه است. ولی متاسفانه مشکلات دست در دست هم میدن تا مثل سدی مانع رسیدن اونا بهم بشوند...
قسمتی از متن رمان:
تو پارک همیشگی منتظرش بودم. بی اختیار قدم میزدم، امروز حامد بهم زنگ زده بود و میخواست منو ببینه. معلوم بود بد جور عجله داره. استرس به شدت بهم چنگ انداخته بود. ریشه های شالمو تو دستم گرفته بودم و باهاشون بازی میکردم برای اینکه بتونم استرسم رو کنترل کنم. روی صندلی نشستم اما همه نگاهم به ساعتم بود. تا اینکه صدایی آشنا منو از اون حالت درآورد. صدایی که شنیدنش آرامش وصف نشدنی بهم میداد. به پشت سرم برگشتم و لبخندی زدم.
-سلام آقای بد قول.
-سلام خانومم. تو خوبی؟ به خدا شرمنده ام ولی فقط چند دقیقه تاخیر بودا.
-فدای سرت حامد، حالا بیا بشین بگو چی شده که جون به لبم کردی.
نشست روی صندلی مقابلم و منم به صورتش خیره شدم. هر چقدرم نگاش میکردم اما بازم همیشه دلتنگش بودم. دلتنگ صدای بم و مردونش بودم. دلتنگ موهای خرمایی و چشمای قهوه ای تیرش.
-عطیه؟
چشام رو به لبش دوختم و گفتم: جانم؟
-خب راستش خانوادم قراره برام برن خواستگاری...
شنبه 15 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان مردان خودخواه زندگی ما

رمان به نام آرزو

رمان عمر کوتاه خوشبختی من 1

رمان اعتراف کن عاشقمی

رمان نارفیق

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی