دانلود رمان سایه های خیس

دانلود رمان سایه های خیس

نويسنده: سیما
خلاصه ای از داستان رمان:
و خدایی که در این نزدیکی است .
دختری از تبار کوروشم، زاده ی ایران زمین، مادرم البرز است و پدرم رشته کوهی بنام زاگرس. نوجوانی آریایی ام، 13 بهار به چشم دیده ام. من آذری ام، فرزند سوم پاییز، حال و هوایم بارانی است، آری من یک آذری ام
… تقدیم به دوست عزیزم طناز، که این رمان را مدیون او هستم.
می گویند غروب جایی است که آسمان برای زمین میمیرد، پس غروبتم...
قسمتی از متن رمان:
-بعضی وقتا هوا یه جوریه که باید دلتنگ باشی. وقتایی که راه نفست بند میاد و گلوت رو چنگ میندازی. اینجور موقع ها یه گوشه میشنی و دستت رو میزاری زیر چونت، خیره میشی به یه نقطه که نمیدونی کجاست و به این فکر میکنی که الان کسی به یادته؟
من پرم از تو، از تویی که نباید بهت فکر کنم. از تویی که نباید در موردت حرف بزنم. از تویی که یه سکوت بی رحمی و مثل غربه ها از کنارم رد میشی.
من پرم از تو. از تویی که نیستی.
بعضی وقتا یه جوری دلتنگ میشی که از خودت بدت میاد. به این فکر میکنی که تا کجا میشه اولویت یه نفر نبود...
شنبه 22 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان صدای سکوتم را بشنو

رمان چرخ گردون

رمان عشق سرراهی

رمان جدال من و سرنوشت

رمان محله ممنوعه

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی