دانلود رمان شبیه نرگس

دانلود رمان شبیه نرگس

نويسنده: طاهره.الف
خلاصه ای از داستان رمان:
معصومه، دختری هنرمند و مستقل و دلسوز هست که در طول زندگیش زجر های زیادی کشیده. نرگس و مسعود، زن و شوهر جوانی هستن که زندگی آروم و بی دغدغه ای دارن. البته این آرامش با طوفانی بهم میریزه. نقش اصلی داستان یعنی معصومه خرابه های این زندگی رو آباد میکنه و البته خودش هم به خوشبختی میرسه...
قسمتی از متن رمان:
تقه ای به در خورد.
نیما-نرگس؟
-بله؟
-بیا این ایمان با تو کار داره.
نرگس پوفی کرد و گفت: باشه.
دست از نوشتن برداشت: اَه! آخه الان اومدی با من چی کار داری؟!
شال و چادر گلدارش را از روی آویز برداشت و سر کرد. حتی با این که باید زود بیرون می رفت ولی شالش را با گیره و مدلی خاصی روی سرش محکم کرد. دختری نبود که به وضع ظاهرش اهمیت ندهد. جلوی نامحرم آرایش نمی کرد ولی حداقلش هر بار شال یا روسری اش را با مدل خاصی سر می کرد. با دقت خودش را در آینه ی جیبی اش ورنداز کرد تا مطمئن شود که موهایش کاملاً زیر شال پنهان شده اند. آینه را روی میز گذاشت و سپس از اتاق بیرون رفت.
ایمان: بَه سلام دختر عمو.
نرگس: سلام آقا، خوبی؟
-به مرحمت شما، تو خوبی؟
نیما: میگم شما توو دانشگاه وقت سلام و احوالپرسی نداشتین؟
نرگس چشم غره ای به او رفت و گفت: احوالپرسی شرط ادبه داداش گلم! در ضمن ایمان اصن امروز کلاس نداشت پس در نتیجه ندیدیم همدیگه رو.
نیما: قانع شدم!...
یک شنبه 23 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان چرخ گردون

رمان عشق سرراهی

رمان جدال من و سرنوشت

رمان محله ممنوعه

رمان سایه های خیس

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • فاطمه
  • شنبه 96/10/2

خوب عالی

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی