دانلود رمان دریای همیشه آبی

دانلود رمان دریای همیشه آبی

نويسنده: کلثوم شاه ولی
خلاصه ای از داستان رمان:
این رمان در مورد زندگی دختری به اسم دریاست. دریا بر اثر اتفاقاتی بخشی از حافظه خود را از دست میدهد...
قسمتی از متن رمان:
دریا جان عزیز دلم.چشماتو باز کن دخترکم.اخه تا کی میخوای منو توی این وضعیت بد بذاری؟ -مامان تورو خدا بسه پاشو بریم خونه یکم استراحت کن.خبری شد زنگ میزنم بیای. -الان دوماهه که یه دونه دخترم گوشه این تخت بیهوش افتاده بالاخره کی بهوش میاد؟
سرم به شدت درد میکرد، چشام سنگین بود اما گوشام خیلی خوب مکالمات یه زن و مرد رو مییشنید. به زور چشامو باز کردم. اول همه جاتاریک بود، بعد از چند بار پلک زدن بالاخره کم کم دیدم بهتر شد. روی یه تخت خوابیده بودم و اون زن روی صندلی کنار تختم نشسته بود. سرش پایین بود و مشغول ذکر گفتن. مرد متعجب به من نگاه میکرد، بعد از گذشت چند لحظه مرد رو به زن با هیجان گفت: مامان، مامان، دریا چشماشو باز کرد.
زن بلافاصله سرشو بلند کرد. یه زن میانسال اما همچنان زیبا، چشمای سبز و صورت گرد و سفید. برق شادی تو نگاهش موج زد. اشکاش گونه هاشو خیس کرد. بهم نزدیک شد و صورتمو بوسید. بعد سرشو بالا گرفت و خدارو شکر کرد. بعد به من خیره شد و گفت: دریای عزیز مامان چطوری؟
در همین حین در اتاق باز شد و یه زن با روپوش سفید وارد شد و گفت: وای ببین اینجا ه خبره. به خدا اگه به خاطر سابقه کاریه خوب خانم شهابی نبود، بعلاوه رپرستار بودنش شما اجازه ورود دارین دیگه قرار نیست چند نفری بیاید توی این اتاق، خواهش میکنم اتاق رو خلوت کنید...
پنج شنبه 27 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان سایه های خیس

رمان شبیه نرگس

رمان شادی من

رمان زندگی رویا

رمان آپارتمان صد متری

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی