دانلود رمان دخت پری وار

دانلود رمان دخت پری وار

نويسنده: آرمیتا موسوی
خلاصه ای از داستان رمان:
تقدیر و سرنوشت، گاهی مسیر زندگی هرانسان را، به قدری تغییر خواهد داد که حتی خود انسان یادش برود که بوده و حالا کیست! دختر این داستان هم دچار تقدیر و سرنوشتیست که برایش مقدر شده است. این رمان واقعی نیست و براساس زاییده ذهن نویسنده است. اما شاید واقعی به نظر برسد!
پ.ن:متاسفانه من هیچ وقت خلاصه نویسیم قوی نبوده، اما توصیه میکنم بخونید و امیدوارم لذت ببرید. و اینکه شاید قسمت های کمی از این رمان عاشقانه باشه و اگه کسی دنبال رمانی میگرده که جز دیالوگ عاشقانه چیزی نداشته باشه، این رمانو نخونه بهتره...
قسمتی از متن رمان:
در اتاقم را پشت سرم بستم و به تراس اتاقم پناه بردم. نفس نفس میزدم، یعنی همه چیز واقعی بود؟ چرا حرفهای چند ماه پیشش را جدی نگرفته بودم؟
خوشحال بوم، کنار ادوین مگر میشود بود و خوشحال نبود؟ اما همه ی خوشحالیم دود شد و از دماغم درآمد.
باورش ممکن نبود، آنهم برای منی که برای بقیه از تمام زندگی گذشته بودم! منی که به خاطر بقیه غرورم را زیر پا گذشته بودم و حالا جز خاکسترم چیزی باقی نمانده بود!
به حیاط نگاه کردم، میدیدم مادری که همیشه بهش افتخار میکردم چقدر در نظرم تغییر کرده. از پدرم حیرت کرده بودم. رادین که دیگر تکلیفش معلوم بود. من که این نبودم، بودم؟
خسته از این دنیا و اتفاقات بدش پشت میز تحریرم نشستم و دفتر خاطراتم را باز کردم. نوشتم و نوشتم ...
شنبه 29 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان شبیه نرگس

رمان شادی من

رمان زندگی رویا

رمان آپارتمان صد متری

رمان دریای همیشه آبی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی