دانلود رمان خاکستر عشق

دانلود رمان خاکستر عشق

نويسنده: زهره زارع
خلاصه ای از داستان رمان:
یک دختر که مدام تاوان گناه گذشتشو میده از یک کنار تحت فشار پدرشه و تصمیم های پدرش باعث میشه زندگیش تلخ بشه اما ورود یک شخص جدید تو زندگیش مسیر زندگیشو تغییر میده!...
قسمتی از متن رمان:
صدای گوشیم از خواب ناز بیدارم کرد. دستم و از زیر پتو بیرون آوردم و گوشی رو از روی عسلی برداشتم و خفه اش کردم. یکهو یادم افتاد دانشگاه دارم.
به سختی از خواب بیدار شدم و پوفی گفتم. باز هم دلم می خواست بخوابم. پتو رو کنار زدم و از جا بلند شدم. به سر و وضعم نگاه کردم.
خنده‌م گرفت، لباس خواب بیچاره ام توی تنم کج و کوله و موهام هم هر کدوم یه وری شده بود. هر کسی منو می دید پس می افتاد.
به آشپزخونه رفتم. مامانم صبحانه می خورد. بابام هم طبق معمول به بیمارستان رفته بود.
-صبح بخیر مامان.
-صبح بخی؛ یه آبی به دست و صورتت بزن و بیا تا صبحانه بخوریم.
-چشم.
بعد از خوردن صبحانه، تو اتاقم رفتم. خودمو تو آینه دید زدم. خواستم آرایش کنم ولی همه می‌گفتن همینطوری خیلی قشنگی. مژه های بلند و فر خورده ای داشتم پس نیازی به ریمل و خط چشم نداشتم. ابروهام هم، پر پشت و مشکی بود که همیشه تمیزشون می‌کردم. چشم هام هم که مشکی بود و دوست نداشتم لنز بذارم....
یک شنبه 30 مهر 1396

رمان های پیشنهادی:

رمان شادی من

رمان زندگی رویا

رمان آپارتمان صد متری

رمان دریای همیشه آبی

رمان دخت پری وار

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی