دانلود رمان عشق چیز دیگری است

دانلود رمان عشق چیز دیگری است

نویسند: ف. جاوید
خلاصه ای از داستان رمان:
نه به اون لبخند نه به اين اخم وتخم. سلام رها خانوم گل خودم. باز که پشتت رو نگا نکرده تير بار شروع کردي(با خنده). پيغامتون رو سريعا به اين آقاي دکتر بي فکر رسوندم. گفتم بابا عروس خوشگلت الان بد خلق ميشه باز دوباره ها.
همزمان دستاي رها رو توي دستش گرفت و آروم بوسه اي روي اونا زد و با لذتي وصف نشدني خيره به صورتش شد: رها ماه شدي. هر چي نگات کنم سير نميشم. اين لباس تو تن تو يه جلوه ديگه پيدا کرده. اصلا زمين تا آسمون با چيزي که من خريدم فرق ميکنه.(هي به اين پسره ميگم بيا تا اين عروسکت دلتنگت نشده. ميگه بيام ميزنتم) واي رها ميخوام همين الان بدزدمت ببرم يه جا که فقط خودم تماشات کنم. انقد نگات کنم تا بلکه يه کم سير شم.
بيخود. چشاتو درويش کن باز پر رو شدي. در ضمن اصلا هم دلتنگ جنابالي نبودم. حالام برو تا منم بيام پايين.
- نه ديگه رها خانوم. اول اون اخماتو باز ميکني بعدم دوتايي با هم ميريم پايين. البته عجله اي نيستا. کار داري من همينجا ميشينم تا به کارت برسي.(نگاهي شيطنت بار و يه لبخند)
خير من کاري ندارم ميتونيم بريم.
دوشنبه 21 تیر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان یکی باش

رمان وقتی عاشقی

رمان غم نبودنت

رمان سکوت عشق

رمان دروغ شیرین

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • مریم
  • چهارشنبه 96/6/22

جالبی بودولی ...ولی هیچی عالی بود

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی