دانلود رمان بار دیگر با او

دانلود رمان بار دیگر با او

نویسند: فریبا قاسمی
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان درباره ی پسری به نام آریا هستش که به تازگی یک شکست عشقی رو تجربه کرده و به دنبال انتقام گرفتن از دخترانی است که در اطراف او هستند، برادر آریا، آراد، با پرستو یکی از هنرجویان خود…
قسمتی از متن رمان:
مادر پتو را از روی صورتم کنار کشید و دلسوزانه گفت: -پاشو عزیزم،الان یک هفته است از خونه بیرون نرفتی، هوای بیرون خیلی خوبه، پاشو برو بیرون یه هوایی تازه کن.
پتو را روی صورتم کشیدم و نالیدم: ولم کن ماد، بگذار با درد خودم بمیرم.
مادر اینبار با عصبانیت پتو را کنار زد و صدای تیزش گوشهایم را پر کرد: -پاشو،کم چرت و پرت بگو،زده به سرت! فکر میکنی با ماتم گرفتن همه چیز درست میشه! مرد باش. کسی که عاشق میشه باید انتظار چنین چیزهایی رو هم داشته باشه.
-مادر دست از سرم بردار چرا راحتم نمیگذاری؟
-برای این که از روی کم عقلی داری روز های خوب زندگی ات را هدر می دی.
-کدوم روز های خوب،چی میگی مامان؟
مادرم بازویم را گرفت و سعی کرد مرا از جا بلند کند.
-دیگه داری اعصابم رو بهم میریزی،پاشو دیگه!
سر جایم نشستم و دستهایم را روی سینه،به هم قفل کردم: بفرما،چه کار دارید؟مادر جان من حوصله ندارم لطفا تنهام بگذار. -نمیشه.می خوایم عصرونه بخوریم.
-خب بخورید،من میل ندارم.
-بیخود کردی که حوصله نداری.مکه من و آراد چه گ*نا*حی کردیم که باید مدام این بیحوصلگی های تورو تحمل کنیم...
سه شنبه 29 تیر 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان دریا

رمان فقط به خاطر هستی

رمان عشق و خرافات

رمان خاطرات آدم و حوا

رمان هر اشتباهی عشق نیست

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی