دانلود رمان بازی ایام

دانلود رمان بازی ایام

نویسند: مریم رضاپور
خلاصه ای از داستان رمان:
قدم های مضطرب اما محکم واستوارش را بر کف سالن می کوبید و گام بر می داشت. نمی دانست طول سالن را چند مرتبه پیموده. در هر دقیقه دهها بار به ساعت مچی اش نظر می انداخت ، نظری سطحی و گذرا. اماباز فراموش می کرد ساعت چند است! چشمش عقربه های ساعت را نمی دید جسمش آنجا بود ولی روح پریشانش به هر کجا پر می کشید. به گذشته ی شیرینش ، به روزهای خوشی که با همسرش گذرانیده بود ، سرشار از عشق و علاقه، به آینده ی مبهمی که خود در خیال رقم می زد، اگر همسرش بمیرد . و گاه در خیال سر از اتاق عمل در می آورد و پیکر نیمه جان ژولیرا نظاره می کرد.
ژولی...وای که چه شاعرانه و سبکسرانه می اندیشید!
او اکنون مردی بالغ و فهمیده و دارای موقعیت اجتماعی خوبی بود.
حدود بیست و سه بهار را پشت سر گذاشته بود ، صاحب زن و فرزند و بود.
پسری سه ساله داشت که قراربود زیر سایه ی مردانه ی او رشد کند و همسری جوان و زیبا که تکیه بر شانه های مردانه اش زده بود تا با یاری هم راه پر تلاطم زندگی را بپیمایند و اکنون که برای خودش بروبیایی داشت و تجارتخانه ای را اداره می کرد آیا وقت آن نرسیده که از این مسلک شاعرانه و عاشقانه دست بردارد و قدری بیشتر چشم حقیقت بینش را به روی زندگی بگشاید ؟
اندیشید : ژولی ... ژولی... هرکس نداند پیش خود فکر می کند مردی با چنین وقار و شخصیتی همچون پسران شانزده ساله ای عاشق لب غنچه کرده و کلمه ی لوس ژولی را ادا می کند...
شنبه 2 مرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان خاطرات آدم و حوا

رمان هر اشتباهی عشق نیست

رمان بار دیگر با او

رمان بازی آخر بانو

رمان بهشت را در قلب من بساز

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی