دانلود رمان چشمان وحشی

دانلود رمان چشمان وحشی

نویسند: راضیه بلوچ اکبری
خلاصه ای از داستان رمان:
سلام مامان! چه طوري؟
سلام دخترم! برگشتي؟
همينطور كه يقه ي مانتوم را در دست گرفته بودم و خودم را باد ميزدم، گفتم: اوه.....اوه! چه قدر هوا دم كرده، مردم از گرما!
مادر با مهرباني نگاهي به چشمانم كرد و گفت: عزيزم! برو لباستو عوض كن و ابي هم به سرو صورتت بزن، من ميرم ميز رو آماده ميكنم.
نفس حبس شده ام را بيرون فرستادم و با بي حوصلگي پله ها روطي كردم، تا به طبقه بالا رسيدم. بعد از تعويض لباس و شستن دست و صورتم به طبقه پايين رفتم. بوي قرمه سبزي مادر فضاي اشپزخانه را پر كرده بود. شكمم از گرسنگي به قار و قور افتاد. مادر بشقاب برنج و خورش را جلوي من گذاشت. با عجله بسم الله گفتم و قاشق رابه طرف دهان بردم. انصافا قرمه سبزي مادر، هم رنگ و هم طعم خوبي داشت.زير چشمي نگاهي به او كردم و گفتم: شما نهار خورديد؟
یک شنبه 3 مرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان هر اشتباهی عشق نیست

رمان بار دیگر با او

رمان بازی آخر بانو

رمان بهشت را در قلب من بساز

رمان بازی ایام

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی