دانلود رمان اگه بدونی

دانلود رمان اگه بدونی

نویسند: نیلوفر شقایقی
خلاصه ای از داستان رمان:
این رمان زیبا درباره ی یه دختر که از یه خانواده متوسطه، دختری که بخاطر زندگی پدرش زندگی خودشو تباه میکنه! پدر سوگند قصه ما که یه راننده تاکسی سادست به جرم قتل محکوم به اعدام میشه در این بین پسر مقتول شرطی میذاره که این خانواده به کلی متعجب میشن!
قسمتی از داستان:
باورم نميشه! چرا اينجوري شد؟ چرا يدفعه همه چي بهم ريخت؟ چرا انقدر زود همه چي خراب شد؟
باور کردن اين که الان پدرم محکوم به اعدامه برام خيلي سخته! اونم به جرم قتل! پدر من آزارش به يه مورچه هم نميرسيد چه برسه به يه ادم!
هنوزم نميدونم رابطه ي پدر من که يه راننده تاکسي ساده بود با شاهين جهانبخش، يه ادم تيلياردر چي ميتونست باشه؟ توي تمام اين مدت منو مادرم به هر دري زديم که سر و ته اين قضيه رو بفهميم ، نتيجه اي نگرفتيم.
ديگه واقعا نميدونستم بايد چي کار کنم!؟
من مادرم تنها و بيکس توي اين شهر بزرگ آنقدر بيکس بوديم که حتي يه فاميلم براي اينجور وقتا نداشتيم .
با اين که کوه درد بودم ولي براي دلگرمي مامانمم که شده بود خودمو کنترل ميکردم. بغضي که تمام روز توي گلوم جمع ميشه، شبا توي تختخوابم ميشکنه و راه تنفسمو باز ميکنه. ديگه هيچ راهي نمونده که نرفته باشيم جز يه راه …
سه شنبه 5 مرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بازی آخر بانو

رمان بهشت را در قلب من بساز

رمان بازی ایام

رمان چشمان وحشی

رمان بانوی اسفند

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی