دانلود رمان در دایره قسمت

دانلود رمان در دایره قسمت

نویسند: نیلوفر لاری پور
خلاصه ای از داستان رمان:
-رویا! این عکس کیه؟
- عکس؟
چرخی زد و نگاه حاکی از حیرتش را به چشم من دوخت. لحظه ای احساس کردم رنگ از چهره اش پرید .اما از تک و تا نیفتاد. صورت سفید و گوشتالودش را پوزخندی تمسخر امیز از هم باز کرد و گفت: عکس دوستم ناهید است،چطور او را نشناختی؟
این بار نوبت من بود با چشمانی از حدقه بیرون زده نگاهش کنم. تقریبا داد زدم: عکس ناهید!!؟ خیال کردی من خرم؟ عکس یک پسر را از عکس یک دختر تشخیص نمی دهم؟ تو می گویی نا هید…
نگذاشت به حرفهایم ادامه دهم، عکس را از توی دستم کشید بیرون و با لودگی گفت: عکس دوستم است، خیالت راحت شد؟ ...
پنج شنبه 7 مرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بازی ایام

رمان چشمان وحشی

رمان بانوی اسفند

رمان اگه بدونی

رمان چهل سالگی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی