دانلود رمان ژالاب

دانلود رمان ژالاب

نویسند: ناهید سلیمان خانی
خلاصه ای از داستان رمان:
زلف های رویا که بلندی آن تا روی کمرش میرسید را کشیدم و گفتم: حالا کی می روید؟!
رویا موهای بافته شده اش را از دستم بیرون کشید و کش موهایش را سفت کرد. بعد سرش را به نشان نمیدانم تکان داد،
خیلی تاسف می خوردیم. بخصوص من که جز رویا دوست صمیمی دیگری نداشتم. حدود دو ماهی بود که پدر رویا برای کار به شهرستان رفته بود. حالا بعد از دو ماه دوری برگشته و گفته که کار و بارش حسابی گرفته. خانه ای هم اجاره کرده که رویا و مادرش را با خودش ببرد.
با خودم فکر میکردم امسال تابستان خوبی داشته باشیم، با هم میخندیدیم و میگفتیم و حسابی شاد بودیم. ما که برای مسافرت به جایی نمیرفتیم. یعنی اینجور بگم که هیچ وقت نمیرفتیم. همیشه داخل خانه بودیم.
مامان صدا کرد: «فیروزه! بیا آب بریز برام میخام بچه را بشورم!» از رویا خداحافظی کردم و دویدم. بچه، داداش کوچکم علی بود. روزی دو الی سه بار باید با آفتابه آب میریختم تا مامان بشوردش. یک بار بدنش زخم شده و دکتر گفته بود باید بدنش را روزی چند بار با آب گرم بشوییم و پماد بزنیم تا زخم هایش خوب شود. وقتی آب می ریختم صورتم را آن طرف می گرفتم تا حالم به هم نخورد. ولی علی پاهایش را تکان می داد و کیف می کرد. مامان دائم می گفت: «بچه آرام! الان نجسم می کنی» یک غر هم به من زد که: « فیروزه، روی دستم آب نریز، روی پای بچه بریز».
علی را بغل کردم و بردم تو اتاق تا مامان کهنه هایش را دم حوض بشوید. چه قدر خوب می شد اگر علی همسن رویا بود تا با هم بازی می کردیم، آن وقت از رفتن رویا این قدر غصه نمیخوردم....
یک شنبه 10 مرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان چشمان وحشی

رمان بانوی اسفند

رمان اگه بدونی

رمان چهل سالگی

رمان در دایره قسمت

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی