دانلود رمان زندگی دوباره

دانلود رمان زندگی دوباره

نویسنده: شیوا همتی
خلاصه ای از داستان رمان:
آن روز هم باران می آمد. قطرات کوچک آب از اسمان آبی فرو می چکید. من از دبیرستان به خانه برمی گشتم. وارد کوچه ای شدم که خانه ماد در انجا واقع شده بود. هنوز چند قدمی با خانه فاصله داشتم که صدایی مرا از حرکت باز داشت.
خانم می بخشید.منزل اقای رحمانی در این کوچه است؟
نگاهی به او کردم و با دست خانه مان را به او نشان دادم. او از من تشکر کرد و به طرف خانه رفت و زنگ زد. بعد به سمت من نگاه کرد که همانطور در چند قدمی خانه ایستاده بودم و او را نگاه می کردم. سرم را پایین انداختم و به طرف خانه رفتم. در خانه باز شد. مادر نگاهی به من و بعد نگاهی به آن مرد کرد. من سلام کردم و سپس وارد خانه شدم. صدای مادر را می شنیدم که از مرد جوان می پرسید منزل چه کسی را می خواهید با چه کسی کار دارید. به طرف اتاق رفتم و لباسهایم را عوض کردم و پس از شستن دست و صورتم وارد آشپزخانه شدم. برای خودم چای ریختم و در حالی که با یک لیوان چای وارد اتاق می شدم، با صدای بلند گفتم: مامان کی بود؟ چه کار داشت؟ یک مرتبه آن مرد را دیدم که درست رو به رویم روی مبل لم داده. مرد غریبه سلام کرد و من در حالیکه از خجالت سرخ شده بودم و دست و پایم را گم کرده بودم جواب سلام او را دادم.....
دو شنبه 11 مرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بانوی اسفند

رمان اگه بدونی

رمان چهل سالگی

رمان در دایره قسمت

رمان ژالاب

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • صبا
  • دوشنبه 96/6/20

این سایت عالیه واقعا ممنون

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی