دانلود رمان شایان

دانلود رمان شایان

نویسنده: زینب خاکبیز
خلاصه ای از داستان رمان:
طوری به در ودیوار خانه ها نگاه می کرد که انگار اولین بار بود قدم به آن کوچه می گذاشت! آن محله ی بزرگ با ان خانه های مجلل وزیبا که تنها حیاط یکی از آنها برابر با وسعت تمام محله ی خودشان بود وآن درهای بزرگ وآهنین که او را به یاد قلعه های جنگی قصه ها می انداخت!
حاشیه کوچه پر بود از برگهای زرد وخشک چنار که وزش باد همه انها را در یک سو جمع کرده بود. هنوز هم به درستی نمی دانست آنجا چه میخواهد! مرتب از خودش می پرسید: کجا می ری؟!...کجا؟!
بعد انگار که با خودش لج کرده باشد پاسخی به سوالش نمی داد. به راستی برای چه آنجا بود؟! در بین آن دیوار بلند ودرهای عظیم اهنی چه می خواست؟! دائما به خود نهیب می زد: برگرد..برگرد!
اما پاهایش مسیر خود را طی می کردند. ناگهان قلبش به تپش افتاد. قدمهایش کندتر وکندتر شدند وعاقبت از حرکت ایستادند. نفسش حبس شد. به در آبی رنگی که در برابرش قد علم کرده بود چشم دوخت بعد آرام پلکهایش را روی هم گذاشت. نفس حبس شده اش را عمیق وطولانی بیرون داد بعد چشمها را گشود وجلوتر رفت و زنگ را فشرد. یک لحظه هم تردید نکرد ترسید پشیمان شود!
زنگ به صدا در آمد وعسل صدای قلب خود را به وضوح شنید.
خدایا!چه کسی در رو باز می کنه؟خودش؟! لحظه ای اندیشید وبعد در دل افزود: ...
سه شنبه 12 مرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان اگه بدونی

رمان چهل سالگی

رمان در دایره قسمت

رمان ژالاب

رمان زندگی دوباره

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی