دانلود رمان پاییز آغاز زندگیست

دانلود رمان پاییز آغاز زندگیست

نویسنده: بهناز کاظمی
خلاصه ای از داستان رمان:
قصه ی ما قصه ی دختری است از جنس ناب محبت، محبتی که هرگز پوششی از منت را بر خود ندیده است، دختری که مادر به دنیا آمده است و مادرانه می بارد برای تک تک انسان های زندگی اش. دختری که دل به محبت خداوندش سپرده و دست در دست او با قدرت قدم بر می دارد و با لبخند پر نورش دنیای تاریک تنهایی اطرافیانش را روشن می کند. وجودش همچون سرپناهی برای همه است، اما … همیشه امایی هست.
زندگی همیشه بر یک حال نمی ماند، دست روزگار تیرگی هایی برای این دختر می آورد، او با این تیرگی ها چه می کند ؟!
به نام خدا در را باز کرد، قدم به بیرون گذاشت، به اطرافش نگاه کرد، دنیا بی روح شده بود یا او ؟! نمی دانست، قدم برداشت، شک کرده بود که نکند بی خبر فضانورد شده است ؟! انگار روی زمین قدم نمی زد. صدایش کردند نشنید، نگاهش کردند ندید، باد تند می وزید نفهمید، حتی زمین خورد حس نکرد. دوستانش فقط نگاهش می کردند و آرزو می کردند ای کاش حداقل حالت چهره اش عوض شود، نفس هایش سنگین شد. سر را که بالا آورد در سیاهی چشمان روبه رویش غرق شد. بغض کرد، اشک نریخت، اما بغض کرد، چه کرده بودند با او، چه کرده بودند …
با خودکاری در دستش دائم به میز ضربه می زد و هر از گاهی آهی می کشید. عاطفه به آرامی از پشت به او نزدیک شد و...
سه شنبه 26 مرداد 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان ننه سرما

رمان محو و مات

رمان خلوت شبهای تنهایی

رمان در جستجوی بهار

رمان کژدم عشق

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی