دانلود رمان نعمتی در لباس محنت

دانلود رمان نعمتی در لباس محنت

نویسنده: pardis banoo
خلاصه ای از داستان رمان:
بعضی وقتا تو زندگی یه اتفاق نو میفته یه چیز جدید که روال عادی زندگیتو متحول میکنه. اولاش تا بیای خودتو باهاش وفق بدی اونو یه اتفاق بد و یه بدشانسی تلقی میکنی و سعی میکنی زندگیتو به حالت قبل اتفاق برگردونی ولی دیگه هیچی مثل اول نمیشه…..
تموم اتفاقای که تو زندگی تک تکمون رخ میده حتی اونایی که تو اون برهه زمانی اونو بدبختی محض میدونیم وقتی بعد از گذشت چندین سال یه نگاه به گذشته میکنی و دور انداز زندگیتو زیر ذره بین میگیری میفهمی که خدا با گذاشتن این بدبختی جلو پات چه لطف بزرگیو در حقت کرده.
یه زمانی میرسه که اونقدر شاد زندگی میکنی که به خودتو خدات میگی خدایا مرسی که اون ارزومو براورده نکردی…..
قسمتی از متن رمان:
تقریبا داشتم به سمت خونه پرواز میکردم. حس ترس، شرم و هیجان همه وجودمو به لرزه انداخته بود. نیما پشت سرم میدوید و منو به اروم شدن دعوت میکرد ولی اون از بی تابی قلب من که خبر نداشت. اون که درد تو سینه منو حس نمیکرد. از چند تا پله جلو خونه بالا رفتمو انگشتمو رو زنگ در فشار دادم. خستگی ناشی از چند ساعت پرواز باعث شده بود که قیافه م حسابی به هم ریخته و شلخته به نظر بیاد. ساعت یازده شب بود و من مثل خواب نماها به محض خروج از فرودگاه به سمت این خونه کوک شدم و حاالم جلو درش تند تند دارم زنگ میزنم تا کسی درو برام باز کنه. با اینکه میترسم سرم داد بزنه یا اصلا تو خونه راهم نده ولی این استرس ها نتونستن چشمه اشتیاق دیدن عشق زندگیمو بخوشکونن. در باز شد و بعد از دیدن مبل های نخودیو فرش گلبهی اولین چیزی که نظرمو جلب کرد چهره آشنا جلو روم بود. فقط نگاهم میکرد و عکس العملی نشون نمیداد. حتما پیش خودش فکر میکنه که داره خواب میبینه و این یه رویاست. اما درمورد خوب یا بد تلقی کردن این رویا از نظر اون، نمیتونم حدسی بزنم.
_- سلام، اومدم سیاوشو ببینم. و جواب اون فقط زل زدن به سرتاپام بود. یعنی دلتنگ بود؟! از زیر دستش که گوشه درو گرفته بود رد شدمو بدون اجازه وارد خونه ش، یا خونه مون شدم. مثل دیوونه ها، مثل من، داد زدم، صداش زدم که بیاد، که ببینمش، عزیزترینمو...
- سیاوش؟….. سیاوش...
دو شنبه 1 شهریور 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان کژدم عشق

رمان پاییز آغاز زندگیست

رمان هزار و یک شب عشق

رمان خواب زمستانی

رمان مرد بدلی

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی