دانلود رمان درد سر فقط برای یک شاخه گل رز

دانلود رمان درد سر فقط برای یک شاخه گل رز

نویسنده: روژین.ح
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان از اونجایی شروع میشه که صنم به عنوان دانشجو حقوق دوس نداره هیچ کس مخصوصا پسرا حقشو بخورن حتی اگه اون یه چیزه کوچیک مثه یه شاخه گل رز باشه.
قسمتی از متن رمان:
-بامن درست صحبت کنا!
درحالی که خیره خیره تو چشمام نگاه میکرد گفت: اگه نکنم چی؟؟
میدونستم نمیتونم اما برای اینکه کم نیارمو خودمو از تکو تا نندازم گفتم: همچین میزنم پخش زمین شی.
همینجور که اون نزدیک تر میشد گفت: بیا عزیزم امتحان کن.
-هویی کجا میای؟؟من دان دو تکواندو دارما میزنم لهت میکنم.
گفتم که بیا جلو عزیزم امتحان کن.
به این شانس گندم با این سیریش لعنت فرستادم: ای خاک برسرت صنم با این تهدید کردنت آخه تو، تو عمرت تونستی یه نره غول مثله اینو بزنی که حالا تهدید میکنی؟؟
واقعا شانس من ایول داشت آخه خدا چرا باید یه معتاد مست مزاحمه من بشه ای سمیعی خدا بگم چیکارت کنه آخه نونت نبود آبت نبود این وقت شب کلاس گذاشتنت چی بود؟ آخه من موندم خدا چی فکر کرده بود که این سمیعی رو خلق کرد و اونم نه گذاشت و نه برداشت استاد حقوق معدنی شد! حالا من این غول تشن رو چیکار کنم؟ یه خیابون خلوت گیر آورده فکر کرده من از اوناشم...
یک شنبه 7 شهریور 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان نعمتی در لباس محنت

رمان قلب سوخته

رمان باورم کن

رمان برایم از عشق بگو

رمان محیا

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی