دانلود رمان بازنشسته

دانلود رمان بازنشسته

نویسنده: mirage
قسمتی از متن رمان:
اوووف، بالاخره تموم شد، مردم...اه...ملت دانشگاه میرن ما هم دانشگاه میریم خیر سرمون. تو این چهار سال هیچی تفریح نکردیم. دخترا که خدای فیس و افاده و سالن مد و مجلس روضه و آدامس با ولوم بالا. پسرا هم که دیگه جای هیچ بحثی باقی نمیمونه. اگه کامران جونو نداشتم نمیدونم چیکار میکردم؟؟؟
حالا فقط مونده این پایان نامه عزیز. تا اینجا که مخ دکتر حقانی جونو خوب کار گرفتم. دکتر حقانی مدیر گروه معماریه و طبیعتا حرف اولو تو دانشگاه میزنه. جزو استادهای ژوژمان هم هست خلاصه خرش خیلی میره.
چند وقت پیش که تو مطب نشسته بودم به طور اتفاقی صحبت های خانومی که بغلم بود رو شنیدم.
─ نادرو نمیشناسی؟ عمرا قبول نمیکنه. هرچی بگی گفتم، دلیلی نبوده که براش نیاورده باشم.
─حالا چرا چسبیده به این خونه کلنگی؟
─چمیدونم! میگه روح داره، اصالت داره! هویت داره! هر چی بهش میگم خسته شدم، نمیتونم اینجا رو تحمل کنم، دلم یه آشپزخونه اپن میخواد، یه پذیرایی باز، اصلا دلم میخواد تو یه آپارتمان باشم، بالای یه برج، حداقل شهرو ببینم.، خسته شدم از علفای هرز، از درو دیوار قدیمی...
─باور کردنش سخته، استاد نادر حقانی آرشیتکت معروف تو یه خونه کلنگی زندگی میکنه!
بابا این همه برج مدرن، امکانات، تکنولوژی، چسبیده به عقاید پوسیده ؟
─چی بگم والا، دلم خونه! راسته که میگن کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره.
تا اون لحظه اصلا احتمالشو نمیدادم این استاد حقانی اخمو روح لطیف سنتی داشته باشه. آخه خودش طراح برج ها و ویلا های مدرنه. مشتری هاش اکثرا خرپولها و کله گنده هایی هستن که از جای جایه کشور میان تهران تا ساختمونشونو استاد حقانی طراحی کنه. اصلا خودشو لو نداده بود. کلا تو این چهار سال سه تا درسو باهاش داشتیم، معماری جهان و طرح معماری 3 و روستا 1. اما هیچ وقت ندیدم جبهه گیری کنه! همیشه نقدهاش منصفانه بود، بالاخره ما متوجه شدیم که استاد عنایت ویژه ای رو معماری سنتی داره! به همین جهت فرصت رو غنیمت شمردیمو موضوع پایان نامه رو در جهت سلیقه استاد عزیز انتخاب نمودیم.
داشتم خوش و خرم از قبول موضوع پایان نامه تو دانشگاه میرفتم که باز صدای یه غول بیابونی نکره رو از پشت سرم شنیدم.
─به به خانوم مهندس راد! چیه؟ کبکتون خروس میخونه؟؟
برگشتم سمتش. باز این پسره عباسی با نوچه هاش اومده اوقات شریفمو لگد مال کنه.
حالشو میگیرم: جدا شما مطمئنین؟ ...
چهار شنبه 10 شهریور 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان برایم از عشق بگو

رمان محیا

رمان درد سر فقط برای یک شاخه گل رز

رمان دستان گره خورده

رمان عشق و احساس من

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی