دانلود رمان نیما

دانلود رمان نیما

نویسنده: یاسمن
خلاصه ای از داستان رمان:
نیما دختری که عموش سرپرستیشو به عهده گرفته تصمیم میگیره که مستقل باشه و دنبال کار میگرده ولی کاری مطابق رشتش پیدا نمیکنه. ناگهان چشمش به یه آگهی استخدام پرستار بچه میفته ولی به مرد نیاز دارن و چون چهرش و تیپش شبیه پسراست تصمیم میگیره خودشو به عنوان پرستار معرفی کنه از قضا صاحب کارشم از اون آدماییه که از جنس زن متنفره و …
قسمتی از متن رمان:
صفحات روزنامه رو ورق زدم دیگه داشت حالم بهم میخورد .همش منشی زن و تمام وقت.
اخه چرا یه کار به درد بخور واسه ما دخترای بدبخت پیدا نمیشه.
اره دیگه منشی زن میگیرن تا میتونن ازشون کار میکشن، اونوقت نصف اون چیزی که حقشونه بهشون میدن بعد از یکی دوماه هم میگن برو به سلامت ازت راضی نبودیم.
ای خدا این همه الکی رفتم دانشگاه. این لیسانس نقاشی به چه دردم میخوره آخه؟ قربونت برم آقاجون اینم رشته بود وصیت کردی برم؟
خوب وصیت میکردی دکتری, مهندسی, چیزی بشم، اخه نقاشی هم شد کار؟
ازشکمم زدم از خوابم ازلباس از همه چیزم. مگه عموی بدبختم چقدر دیگه میتونه جور منو بکشه؟ هان؟
توکه خودت شاهدی چه شبا که تا صبح نخوابیدمو با چشمای سرخ شده واسه این بچه پولدارای تنبل طرح زدم, نقاشی کشیدم, بلکه خرج این دانشگاه کوفتی رو با کمک عمو در بیارم مدرک بگیرم بلکه برم سر کار جبران کنم. اما کو کار....
چیکار کنم تو بگوخدا جون، هر جا میرم سابقه کار میخوان, پارتیه کلفت میخوان.
که من فلک زده هیچکدومشو ندارم. از دار این دنیای پر محبتت فقط یه عمو دارم با یه زن عمو که چشم دیدن منو نداره.
اگه خانوادمو ازم نگرفته بودی، اگه مامان گلم و بابام زنده بود هیچ وقت وضع من این جور نبود. اونوقت واسه اینکه سر بار کسی نباشم مجبور نبودم تو این سن دنبال کار تو هر خراب شده ای سر بکشم .
مگه من بدبخت چند سالمه؟ همش 23 سال، حتی بچگی هم نکردم...
شنبه 13 شهریور 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان درد سر فقط برای یک شاخه گل رز

رمان دستان گره خورده

رمان عشق و احساس من

رمان بازنشسته

رمان من تو او دیگری

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی