دانلود رمان پدر خوب

دانلود رمان پدر خوب

نویسنده: خورشید.ر
خلاصه ای از داستان رمان:
دختری هم نسل من و تو در مسیر زندگی یکنواختش حرکت میکنه. منتظر یک حادثه ی عجیب الوقوع نیست اما از یکنواختی خسته شده. روی پای خودشه، مستقله و عقاید محکمی داره. پای عقایدش می ایسته و در این راه سعی میکنه تا به خیلی ها بفهمونه یک دختر، یک زن، یک بانو ،یک خانم میتونه تنهایی نجابت و شرافتشو حفظ کنه.
باور هاشو به شدت باور داره و کم کم در گذر زمان طعم عشقی ناخوانده رو تجربه میکنه که اصلا منتظرش نیست
… قسمتی از متن رمان:
عزیز خواب بود سعی کردم با ارامش در کمد و باز کنم. با دیدن لباس هام فکر کردم آخرین باری که به مهمونی رفتم واقعا کی بود؟ هان یادم اومد، تولد پرنیان رفتم. البته اونجا چون جمع دخترونه بود یه پیراهن یاسی ساتن استین کوتاه که تا سرزانوم میومد پوشیدم.
اینجا مختلطه، هی وای من، عین ادم باید لباس بپوشی. دوباره به گشت و گذار توی کمد پرداختم، با دیدن ساک جین های مارکم، فکر کردم اگه یه تونیک بلند شیک مارک هم بخرم بدک نیست. یا یه سارافون با کفشهای اسپورت مشکیم جوردرمیومد. فقط باید میرفتم یه جایی و خداتومن خالی میشدم!
سرمو تکون دادم منم دلم به چه چیزهایی خوشه ها، از جام بلند شدم. باید میرفتم برای جمعه یه فکری به حال لباس میکردم. بعدش هم یه سری وسایلو باید می بردم خونه ی پارسوآ که هی هر روز هر روز با خودم خر کش نکنم.
وقتی از جلوی آینه رد میشدم یه نگاه بخودم کردم. عروس فرنگی که قیافه ی درست و حسابی نداره و احتمالا خیلی زشته! موهای لخت مشکیم مصری کوتاه شده بود. صورت گرد و تپلی داشتم با یه پیشونی صاف که به قول روشنک جون میداد واسه کف گرگی زدن...
سه شنبه 16 شهریور 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان بازنشسته

رمان من تو او دیگری

رمان نیما

رمان نوتریکا 1

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی