دانلود رمان پسران بد

دانلود رمان پسران بد

نویسنده: sober
خلاصه ای از داستان رمان:
داستان سه تا دوست ِکه شدیدا دنبال احضار ارواح هستن اما اشتباها موجودات دیگه ای رو به سمت خودشون فرا می خونن. این وسط به دلایلی که توی داستان گفته میشه این موجودات فقط به داروین پیله می کنن، جوری که هر جا میره یه داستان واسش پیش میاد. بعدِ یه مدت معلوم میشه یکی از همکلاسی های جدید این سه نفر با مشکلی که برای داروین پیش اومده، در ارتباطه و…
قسمتی از متن رمان:
با احتیاط بهشون نزدیک شدم. دوست داشتم بدون اینکه متوجه ام بشن چهره هاشون رو ببینم. با دقت نگاه کردم و دیدم شبیه به انسان های عادی نیستن. پوست سیاهی داشتن و موهاشون مثل دم اسب بود و چشم هاشون می درخشید و ناخن هاشون مثل داس دراز بود.
بعد از دیدن اون افراد از ترس موهای بدنم سیخ شد و سر جام خشک شدم. با همدیگه مشغول صحبت بودن و صداهای ترسناک و بَمی داشتن. شنیدم که یکی شون میگفت: "منتظر شدن تا ما بریم سراغش، اون ها همیشه دخالت می کنن" و یکی دیگه شون جواب داد: "اگه اونا می خوان ما بکشیمش، پس ما هم همین کارو می کنیم."
وقتی حرف از قتل شد بیش از پیش ترس برم داشت. خواستم از اونجا دور بشم که یکی شون گفت: "یه نفر داره به حرف هامون گوش میده!"
دیگه شکی نداشتم که متوجه حضورم شدن ...
چهار شنبه 17 شهریور 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان من تو او دیگری

رمان نیما

رمان نوتریکا 1

رمان پدر خوب

مشاهده لیست کامل رمان ها
  • reza
  • دوشنبه 96/5/23

رومان خیلی باحالیه عالیه من 6دفعه خوندمش وبازهم خسته نشدم چون اتفاقای توی رومان برای خودم اتفاق افتاده

  • آتاناز
  • پنجشنبه 96/9/2

سلام ببخشید فقط درباری پسرا هست یا دختر...

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ما



پيشنهادات



راهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.




مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.




سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر




درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.




َشبکه های اجتماعی