دانلود رمان دلیار

دانلود رمان دلیار

نویسنده: mahsoo
خلاصه ای از داستان رمان:
رمان دلیار یک رمان در سبک عاشقانه است، قضیه از این قرار است که دلیار یک دختر جوان است که به تازگی کنکورش را تمام کرده است و خانواده او به او قول داده بودند که پس از کنکورت ما جلوی تفریحات و سرگرمی های تورا نمیگیریم، یکی از روزها پدر و مادر او به او میگویند که به یک مجلس که از طرف پدرش دعوت شده بودند بروند اما او گفت من نمیایم و با این حرف که شما به من قول داده بودید جلوی تفریحات من را پس از کنکورم نمیگیرید آنها را بر سر دوراهی قرار میداد.
قسمتی از متن رمان:
هنوز اصرار مادرش را به ياد داشت! مبني بر اينکه ميخواست تنها دخترش دليار، آنها را در رفتن به مجلس ترحيم يکي از دوستان پدر و چند روزي مسافرت همراهي کند.
اما دليار سرسختانه مخالفت مي کرد و يادآور مي شد که خودتان قول داده ايد که بعد از کنکور جلوي برنامه ها و تفريحاتم رو نمي گيريد! و با يادآوري اين قول خانواده اش را بر سر دوراهي مي گذاشت...
دليار از صبح مشغول صحبت و برنامه ريزي تلفني با دوستانش بود: فردا شب شام فلان رستوران! شب همتون خونه ي ماا دعوتين، اجازه تون رو بگيريد! ...
و با شيطنت اضافه مي کرد، پارتي داريم تا پاسي از صبح ...
يعني کار دختره آخرش به کجا ميرسه؟
اگه مي خواي بدوني دانلود کن...
یکشنبه 21 شهریور 1395

رمان های پیشنهادی:

رمان پدر خوب

رمان پسران بد

رمان ابریشم و عشق

رمان عشق یوسف

مشاهده لیست کامل رمان ها

ارسال نظر

نام شما:
پست الکترونیکی:
دیدگاه شما:


رمانهای پر بازدید

تماس با ماپيشنهاداتراهنمای دانلود رمان

برای دانلود از طریق گوشی موبایل بهتر است از نرم افزارهای دانلود موبایل استفاده شود. ADM یکی از بهترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های مدیریت حرفه ای و پیشرفته برای فایل های دانلودی سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 4.6 از 5 در پلی استوری از پرطرفدارین و بر ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود به شمار می رود. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از کافه بازار دانلود کنید.
مطالب غير اخلاقي

سعي تمام شده است تا رمان هاي غير اخلاقي در سايت رمان خانه گذاشته نشود با اين حال هر رمان يا مطلبي که از نظر کميته تعيين مصاديق و همچنين خوانندگان محترم مناسب تشخيص داده نشود سريعا حذف خواهد شد.به درخواست براي گذاشتن يا ارسال رمان هاي سانسور نشده و غير اخلاقي هم ترتيب اثر داده نخواهد شد. پس لطفا درخواست نکنيد.
سخني با خوانندگان

از خوانندگان محترم سايت رمان خانه خواهشمنديم در صورتي که رماني را داراي محتواي نامناسب تشخيص دادند ، نام رمان به همراه صفحه مورد نظر را برای ما ارسال کنند. با تشکر
درخواست همکاري

در صورتي که مايل به همکاري با ما هستيد و يا نويسنده هستيد و ميخواهيد که رمانهايتان در قالب کتاب الکترونيکي منتشر شود به وبسايت www.romankhane.ir مراجعه کرده و با ما تماس بگيريد.
َشبکه های اجتماعی